Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 23:13:38

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: janikajanika « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: janikajanika  (Megtekintve 15082 alkalommal)
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Dátum: 2013. december 22. - 14:34:28 »

Üdvözlök mindenkit itt az oldalon még azokat is , akik nem férnek a bőrükbe és lenézik a másikat azért mert pénzesebbek nálam vagy másoknál . Bernáth János a becses nevem .
Bár sok éve ismer engem sok mindenki , de eljött az ideje annak hogy bemutatkozzam mert egyes emberek pofáznak másoknak a hátam mögött .
Hogy tisztában legyen mindenki a származásomról mert nem vagyok sem Román , sem Ukrán , sem Szlovák , sem Német , sem Osztrák és Üzbegisztáni sem vagyok.  FEHÉR VAGYOK ÉS MAGYARORSZÁGON SZÜLETTEM Budapesten. És  mert nem vagyok gazdag azért még csöves sem vagyok , még ha  sok helyre melós ruhában jelenek meg , azért nem kéne lenézni a másikat én így érzem jól magam . Több helyről visszahallottam ezeket a jelzőket ezért ha valakinek valami gondja van ,emelje fel a telefont vagy jöjjön el hozzám és tálalja nekem a dolgot . Tehát megkérném azokat a hátszéllel rendelkező elkényeztetett nagyképű embereket akiknek nem vagyok szimpi ( Akinek nem inge az nem veszi magára) ,hogy nekem ugasson és ne másoktól keljen visszahallanom ( ez több emberre vonatkozik itt a fórumon ).
Megkérném a vezetőséget hogy ne töröljön vissza , mert újra visszafogom rakni de akkor már meg is nevezem az embereket és akkor éghetnek .
Köszönettel és Üdvözlettel : janikajanika   További szép napot mindenkinek .
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2013. december 22. - 15:50:08 »

Ki volt az a nagyképű k@cs@g aki bántja  a barátomat?  :furesz
Naplózva
nylonmajom
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 158


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2013. december 22. - 18:38:28 »

Nem sok embert ismerek a fórumról,de téged szerencsére igen,és csodálkozom azon amiket leírtál.Nagyon sok köszönettel tartozom neked,javítás,tanácsok,pakolás terén.Messzemenően az legsegítőkészebb ember vagy,azok közül akiknek semmi érdeke nem fűződik hozzá,hogy segítséget nyújtsanak.Szóval aki rosszat mond rólad az vagy téved,vagy irigy a tudásodra.Az anyagi helyzetről csak annyit,hogy soha nem merült fel bennem,hogy mi került ennyibe a javításon,sőt egyszer-egyszer csodálkoztam is,hogy csak ennyi?,arról nem is beszélve,mikor nem kértél semmit pedig több mint két órát foglalkoztál a gépemmel.Ez pedig nem arra utal,hogy szégyenkeznivalód lenne pénzügyileg.
Naplózva

Tegnap szép volt,ma csak ringyó....
Angyalpor
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 515


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2013. december 22. - 18:41:05 »

Üdv közöttünk. :D

És ne feledd, hogy ha a hátad mögött pofáznak az KIRÁLY, mert:

- van, ki irigykedik rád valami miatt, ergo neked jobb, mint neki
- fosnak tőled, mert nem személyesen közlik
- röhöghetsz más hülyeségén, ami miatt hisztizik feleslegesen. :)

Naplózva
Goodfella
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 640



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2013. december 22. - 20:54:45 »

Üdv köztünk, Janikajanika!  :beer:

Aranyszabály, amihez én már jópár éve tartom magam: "Ha vkinek problémája van veled, az az Ő problémája, nem a tiéd."
Naplózva

29 / 3 / 3 / 1 (-55)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2013. december 22. - 21:04:35 »

Mi van Janika? Nagyon bepöccentél vkire, nem szoktál te ilyen hangnemben írogatni... :reklamal:     

Mindenesetre amíg nem sértesz Fórumszabályt addig nem törlünk semmit.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2013. december 22. - 21:16:30 »

...ja még valami: Örülj ha a hátad mögött beszélnek rólad az azt jelenti ÍRIGYELNEK. 


 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:...én már megszoktam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2013. december 22. - 22:57:17 »

Kedves dolog ez az illetőtől főleg így karácsonykor....
Naplózva
Olivér
Egyesületi Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 506



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2013. december 23. - 01:15:13 »

 :beer: Üdv janikajanika!!!  :beer:
Naplózva
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2013. december 23. - 09:19:01 »

Üdv a Klubba,akarom mondani légy üdvözölve azok emberek társaságába akibe előbb vagy utóbb csalódni fogsz!Tisztelet a kivételnek,de sajnos én is megtudnék nevezni 1-2 embert akit 5 év alatt sikerült  megismerni,barátomnak tekinteni,aztán ahogy teltek múltak az évek mindig csalódik az ember!sajnos amikor barátodnak tekintesz valakit és hátba szúrnak az nagyon fáj,tudjátok mire gondolok ugye!?Irigység,pénz,vagy csak szimpla Magyar mentalitás,a végeredmény mindig ugyanaz.....Hmmmm,egy dolgot nem értek,és nem is fogok soha megérteni,h miért nem lehet a másik szemébe nézni és elmondani mit gondolsz róla!

Ui:Köszönöm Janika h megismerhettelek,és h számíthatok a szakmai segítségedre telefonon vagy személyesen bármikor még karácsony előtti napokba is! :beer:

üdv S.G.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2013. december 23. - 10:08:05 »

 :jolvanjol:  :jolvanjol:  :jolvanjol:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
laszloBp16
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 200



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2013. december 23. - 11:31:01 »

Barátom !
Mikor megyünk  :box: veled vagyunk ! Támogatunk !
És valóban csak az irigyeid (vau-vau )közbe !  :wc sz@rd le őket !
Naplózva
dorosat
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 22


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2013. december 23. - 14:48:23 »

SZIA!
Nem te vagy az első akit "kisebbségnek" néznek . Nem az a fontos mit mondanak, hanem hogy ki mondja! Igaz Vpityu... :idiot1:
(Pedig sváb vagyok.)
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2013. december 23. - 20:02:02 »

ÜDV 2XJanika!

Szerintem is tegyél egy lapáttal az ilyenekre . Akik személyesen ismernek úgyis tisztába vannak az értékeiddel ! Köszönöm , hogy közöttük lehetek !

Kicsi ez az ország jöhet(JÖN) még a Te utcádba.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
SuMickey
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 201



WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2013. december 23. - 23:28:21 »

Szia!

Én sajnos (egyenlőre) még személyesen nem igazán ismerlek benneteket, csak hozzászólásokban, e-mail-en, telefonon,
futárszolgálaton és postáson keresztül ismerek jó pár segítőkész fanatikust közületek, már jó ideje, ezért tépelődtem,
hogy egyáltalán leírhatom-e ide a gondolataim.

Teljesen átérzem a dühöd, sajnos jártam már hasonló cipőben én is. Szerintem a lényeg az, hogy ne fecsérelj energiát az
áskálódó egyesekre, amikor ennyi jóérzésű barátod biztosít támogatásáról, ilyen rövid idő alatt!

Rengeteg jó érzésű, önzetlen és segítőkész embert ismertem meg már eddig is közöttetek és tudom, hogy még nagyon
sok van akiket még meg kell ismernem! A többségre koncentrálj, ők úgy látom melletted állnak!

Szóval: fel a fejjel!

Üdv: Miki
Naplózva

SuMickey Alvilága: Judge Dredd - F1 Grand Prix - Terminator 2 - Star Wars (DE) - Indiana Jones (W) - Creature from the Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/sumickey
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2013. december 24. - 13:07:03 »

Szeva Mester!

Teljesen együtt èrzek Veled.... :-\
Èn is tudnèk Neked mesèlni ezekről a dolgokról, főleg azóta, hogy kicsit döcögősebben megy a szekèr.
Amikor ment, tudod milyen sok "baràtom" volt itt a fórumon is!?Na mindegy is.....Kb annyira szarom le őket, meg azt is amit ugatnak a hàtam mögött, mint amennyire ők engem.   ;)
Aki ismer úgy is tudja milyen vagy, aki meg nem, az meg ismerjen meg ès tartsa meg magànak a negatív vèlemènyèt! ;)
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2013. december 24. - 13:50:22 »

KétszerJánosom!

Ne stresszeld Magad!
Hagyd meg az agyvérzést az írigyeidnek!

Akik, ismerünk, tudjuk, hogy egy örökmozgó petróleum mobile vagy!
Lelkiismerettel, komoly szaktudással végzed a munkád!
Korrekt, precíz, igaz ember vagy!
Barátomként tekintek Rád!

Aki mást mond, azzal ne törődj!

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Neked és Becses Családodnak!

ui: Lécci ígérd meg, hogy legalább ma nem szerelsz, nem újítasz fel egyetlen flippert sem!

Üdv: Difó
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
feherzs
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 510



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2013. december 24. - 23:12:27 »

Ecsém! :)

Én irigy vagyok ám rád!!! ;)
Ezért nem adom a panelokat oda... :D
Mostmár, hogy lebuktam, beismerem... ;D
Naplózva

"De mindig azt mondtam, hogy a flipper vissza fog térni."
/Steve Kordek/
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2013. december 24. - 23:28:32 »

Ne foglalkozz velük!  :beer: :beer: A szar még vissza hullhat rá/rájuk  :) :) :)
Te is csak tedd a dolgot és nevess a nyomorukon (én ezt szoktam tenni)  ;)
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2013. december 25. - 11:13:50 »

Na ez szépen meg pörgette a fórumot :)

Üdv
JJ :)
Es boldog nyulat
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
kockasanyi11
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 27


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2013. december 25. - 12:20:39 »

Boldog KARÁCSONYT!!! :telapo:Remélem megismerkedünk . :beer:
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Az Első Magyarországi Flipper Klub  |  Fórumtagok bemutatkozása  |  Topic: janikajanika « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!