Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 19. - 11:23:47

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Kiemelt  |  A Fórummal kapcsolatban  |  Topic: Segítség « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 37368 alkalommal)
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Dátum: 2014. március 25. - 14:24:22 »

Sziasztok! Véleményeteket és segítségeteket szeretném kérni.  2013. decemberében vásároltam egy Tomcat gépet. Tudom, hogy tiltja a szabályzat, hogy kitől és tudom, hogy azt sem írhatom meg, hogy honnan. Mivel hideg volt és én jóhiszemű vásároló vagyok hittem az eladónak, amikor azt mondta, hogy hidegben, mármint ahol állt a gép nem lehet bekapcsolni, mert az ártana neki, így hát bele is mentem, hogy kipróbálás nélkül vegyem meg, ő váltig állított, hogy a gép müködik. Itthon nagy lelkesedéssel bekapcsoltam, mivel elég nehezen találtam rá, hogy ilyen gépet vegyek, irtóra örültem neki, de csak addig, amíg be nem kapcsoltam. A gép üzemképtelen volt, a tekercsek leégve, fejben a teljes elektronika rossz, a gomba alsó része hiányzott, az alsó két kar nem működött, és három kijelző sem. Ezek csak a főbb hibái voltak.
Telefonos megkeresésünkre, azt a választ kaptuk az eladótól, hogy természetesen orvosolja a hibát, és postai utánvéttel küld hozzá alkatrészt, ez idáig mind szép és jó, de ez már decemberben történt, most meg már március van és se hire, se hamva az egésznek. Egy ideig még felvette a telefont, de utána már nem. Ha másik telefonról hivtam, akkor felvette. A távolság túl nagy, úgyhogy személyesen nem rohangálhatok hozzá, mivel úgyis letagadná magát. Azóta is egyfolytában hirdet az Apród-on, és további hirdetési oldalakon, és vágja át a jó népet különböző gépeivel. Ráadásul, nem is adta olcsón a gépet. Elkeserítő, mit meg lehet tenni egy olyan vásárlóval, aki megtalálja azt a gépet, amire vágyott. Vigyázzatok, ne essetek ebbe a hibába, és ha valaki tud segítsen, hogyan tudnám tudatni az emberekkel ki is ő valójában, mert lehet azóta mások is pórul jártak már.
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2014. március 25. - 14:27:04 »

Azt gondolom jelen esetben nyugodtan tedd közzé a nevet, és hogy honnan vetted.
Naplózva
weiszi85
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 138


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2014. március 25. - 15:01:02 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem
Naplózva
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2014. március 25. - 15:07:16 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem

Pedig tisztázna mindenkit. :)
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2014. március 25. - 15:07:38 »

Engem azért érdekelne.  Főleg a hülye etetős duma miatt "Hidegben nem lehet gépet bekapcsolni, mert árt neki"

Ezt az oltós dumát...
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2014. március 25. - 15:08:19 »

Levelezés közzétételére nem de természetesen van arra mód hogy az eladó megvédje magát. Írja le a sztorit az ő szemszögéből
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2014. március 25. - 15:15:09 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem
Te nem voltál ott az adás-vételkor, azt tudjuk, Te vagy a társa és nyilvánvaló, hogy neki hiszel, de tedd közzé a levelezést, ha akarod, mert nekünk is megvan az összes sms amivel hitegett.
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2014. március 25. - 15:16:43 »

Engem azért érdekelne.  Főleg a hülye etetős duma miatt "Hidegben nem lehet gépet bekapcsolni, mert árt neki"

Ezt az oltós dumát...
Hát látod, így lehet átvágni egy ötvenéves férfit.
Naplózva
weiszi85
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 138


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2014. március 25. - 15:22:43 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem
Te nem voltál ott az adás-vételkor, azt tudjuk, Te vagy a társa és nyilvánvaló, hogy neki hiszel, de tedd közzé a levelezést, ha akarod, mert nekünk is megvan az összes sms amivel hitegett.

Ez igaz h nem voltam ott...de majd az illető tisztázza ezt az ügyet..
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2014. március 25. - 15:25:15 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem
Te nem voltál ott az adás-vételkor, azt tudjuk, Te vagy a társa és nyilvánvaló, hogy neki hiszel, de tedd közzé a levelezést, ha akarod, mert nekünk is megvan az összes sms amivel hitegett.

Ez igaz h nem voltam ott...de majd az illető tisztázza ezt az ügyet..
Már alig várom, de igaz ha ezt úgy teszi mint előző ígéretét, akkor....... :futyul
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2014. március 25. - 15:28:46 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem
Te nem voltál ott az adás-vételkor, azt tudjuk, Te vagy a társa és nyilvánvaló, hogy neki hiszel, de tedd közzé a levelezést, ha akarod, mert nekünk is megvan az összes sms amivel hitegett.

Ki volt az eladó?
Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2014. március 25. - 15:28:58 »

Ha már "tollat" ragadtál írjál már légy szíves konkrétumot.
Kíváncsian várjuk mindannyian.
A hőmérséklet különbség a gép ellensége. pl. hidegbe szállítod és meleg helyre kerül várni kell míg átveszi a helyiség hőmérsékletét.
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2014. március 25. - 15:29:44 »

Ha már "tollat" ragadtál írjál már légy szíves konkrétumot.
Kíváncsian várjuk mindannyian.

 :jolvanjol:
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2014. március 25. - 15:33:52 »

Ha már "tollat" ragadtál írjál már légy szíves konkrétumot.
Kíváncsian várjuk mindannyian.
A hőmérséklet különbség a gép ellensége. pl. hidegbe szállítod és meleg helyre kerül várni kell míg átveszi a helyiség hőmérsékletét.
Vártam vele, majdnem egy teljes napot.
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2014. március 25. - 15:38:44 »

Szerintem ebbe a témába nem kéne belemenni és olyat állítani ami nem igaz....szerintem ha az a bizonyos ember belinkelné ide a ti levelezéseket akkor azt hiszem lenne meglepődés....A történet több része is sántít :nem :nem
Te nem voltál ott az adás-vételkor, azt tudjuk, Te vagy a társa és nyilvánvaló, hogy neki hiszel, de tedd közzé a levelezést, ha akarod, mert nekünk is megvan az összes sms amivel hitegett.

Ki volt az eladó?
Csak a rendes nevét tudom, azt leírhatom, felhasználó nevet nem tudok.
Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2014. március 25. - 15:39:25 »

Az elég kell,hogy legyen.
Nem válaszoltál a kérdésünkre???!
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2014. március 25. - 15:48:58 »

Az elég kell,hogy legyen.
Nem válaszoltál a kérdésünkre???!
Milyen konkrétumot, a géppel kapcsolatosan?
Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2014. március 25. - 15:51:33 »

Az elég kell,hogy legyen.
Nem válaszoltál a kérdésünkre???!
Milyen konkrétumot, a géppel kapcsolatosan?

Szerinted?
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2014. március 25. - 15:52:56 »

Az elég kell,hogy legyen.
Nem válaszoltál a kérdésünkre???!
Milyen konkrétumot, a géppel kapcsolatosan?

Amennyiben nem írod le a nevet hamarosan visszatörlök mert ez így vagdalkozás. Csak feszültség gerjesztés. Szóval ha igaz a történeted kérlek írd le a nevet.
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2014. március 25. - 16:00:21 »

Az elég kell,hogy legyen.
Nem válaszoltál a kérdésünkre???!
Milyen konkrétumot, a géppel kapcsolatosan?

Amennyiben nem írod le a nevet hamarosan visszatörlök mert ez így vagdalkozás. Csak feszültség gerjesztés. Szóval ha igaz a történeted kérlek írd le a nevet.
A történet teljes mértékben igaz, sok mindent le se irtam, mert nem vagdalkozni akarok, csak fel szeretném nyitni az emberek szemét, és ha a név, akkor itt van: Szadai Gyula, lakik: Fót, sajnálom, hogy így kellett lenni.
Naplózva
LP
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 153


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2014. március 25. - 16:14:27 »

"A gép üzemképtelen volt, a tekercsek leégve, fejben a teljes elektronika rossz, a gomba alsó része hiányzott, az alsó két kar nem működött, és három kijelző sem. Ezek csak a főbb hibái voltak. "

"Gép üzemképtelen" - be sem kapcsol?
"Fejben a teljes elektronika rossz" - lásd fentebb, utána lentebb...
"Alsó két kar nem működött, és három kijelző sem" - a felsők igen? Ha igen, ezek szerint mégis beindult a gép ha ezt meg lehetett állapítani. Vagy javítva volt időközben a masina?

kicsit pontosítsd még a történetet...

mennyiért vetted a gépet ha nem vagyok indiszkrét?
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2014. március 25. - 16:19:54 »

Engem is a gép ára érdekelne, illetve hogy az eladó mit mondott a gépről. Azt mondta működik?
Naplózva
LP
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 153


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2014. március 25. - 16:22:10 »

Kérdés kinek mit takar a működik szó.
Végülis az is működik ha beindul de közben 1-2 panel szikrát köp. Csak azt már "menthető"-nek hívjuk :)
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2014. március 25. - 16:38:35 »

Engem azért érdekelne.  Főleg a hülye etetős duma miatt "Hidegben nem lehet gépet bekapcsolni, mert árt neki"

Ezt az oltós dumát...

Tényleg árt neki !  :ohmygod:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2014. március 25. - 17:36:08 »

Engem is a gép ára érdekelne, illetve hogy az eladó mit mondott a gépről. Azt mondta működik?
A gépet 120.000 Ft-ért vásároltuk meg. Megvételkor összeállítottunk egy hiányossági listát, a volt tulajdonosával, ami a következőkből állt: 1 db gombatekercs, gomba alsórész kompletten, bajonetes foglalat egy darab 12 V-os nagy, 2 db bajonetes kicsi 6,3 V, láb magasság állító 4 db, lábrögzítő csavarok 8 db, a pályáról hiányzott 2 db piros zászló, 1 db kék, pálya alsó részéből flipperkar talpazatáról jobb oldali  érintkezők hiányoztak, ezeket megvételkor megígérte, hogy összeszedi, és utólagosan vagy postai úton vagy akár személyesen elhozza nekem, és egyben közölte, hogy ezek a hiányosságok  benne vannak a vételárban, tehát ingyen bérmentve megkapom. Hazahozatal  után, másnap bekapcsoltam a gépet, és semmit nem csinált, egyetlen egy izzó sem világított benne, két napi matatás után, kiderült, hogy összes csatlakozója olyan szinten elvolt korrodálva, hogy nem jutott át rajtuk a feszültség, és emiatt nem indult el a gép. Ez követően, miután megtakarítottam a csatlakozókat derült ki, hogy a kijelzője sem működik a gépnek, pontosabban három  kijelzője nem működik. Ezután felhívtam a  volt tulajdonosát, hogy jelezzem ezt a további hibáját a gépnek, holott ő azt állította megvételkor, hogy a kijelzők jók. Telefonos megkeresésem után, ő felajánlotta nekem, hogy ő ugyis személyesen ki akar jönni hozzám a tartozó alkatrészekkel együtt, és hoz magával kijelzőket és a továbbiakat megbeszéljük. Közbe kiderült, miután elindítottam a gépet, hogy összességében  12 V 5 W izzóból kiégve találtam benne 10 db-ot, 6,3 V 5W izzóból kiégve találtam benne 24 db-ot, hibás volt benne továbbá tranzisztorok, diódák, ellenállások, és kettő db IC. Ezek pótlása után a kijelző kivételével, mivel az még mindig hiányzik a gépből, elindult és most jól müködik a gép. Természetesen nem soroltam ide a gumizatot, amit láttam megvételkor, hogy cserélni kell,  de tisztában voltam vele, hogy kopó alkatrészeket cserélni kell. Hát így vettem meg egy üzemképes gépet  az eladó szerint. Most sem azért írtam le a történetet, hogy bármilyen követelésem lenne, de azért van , a megigért és általa a vételárban foglaltak   alkatrészek felé, hanem mert nem  volt teljesen korrekt az eladó, és szeretném figyelmeztetni a többi vásárlókat, hogy vigyázzanak vele, mert üzletileg megbizhatatlan.  Mielőtt én bármilyen  fórumon ezt közzé tettem volna, felhívtam a figyelmét, ha nem teljesíti adott szavát, és a továbbiakban is letagadtatja magát, nem válaszol az üzeneteimre, akkor közzé teszem hozzáállását, de erre sem reagált semmit. Úgy láttam elérkezett az ideje, hogy megosszam másokkal is.
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2014. március 25. - 18:45:58 »

Engem azért érdekelne.  Főleg a hülye etetős duma miatt "Hidegben nem lehet gépet bekapcsolni, mert árt neki"

Ezt az oltós dumát...

Tényleg árt neki !  :ohmygod:
Mi van, reggel Litivel most velem kötekszel? Unatkozol?   Mesélj már nekem, mikor vettél te gépet bekapcsolás nélkül azért mert éppen hideg volt?
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2014. március 25. - 18:48:47 »

Engem azért érdekelne.  Főleg a hülye etetős duma miatt "Hidegben nem lehet gépet bekapcsolni, mert árt neki"

Ezt az oltós dumát...

Tényleg árt neki !  :ohmygod:
Mi van, reggel Litivel most velem kötekszel? Unatkozol?   Mesélj már nekem, mikor vettél te gépet bekapcsolás nélkül azért mert éppen hideg volt?
Ez nekem szól?
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2014. március 25. - 18:54:06 »

Dehogy. Ha "idézés" van az általában az idézettnek szól. Most Tyutyunak a kötekedés miatt.

Mivel jelen helyzetben nem az volt a lényeg ,hogy árt-e a hideg hanem ,hogy erre hivatkoztak amiért nem kapcsolták be.  Amúgy persze ,hogy árt ha mínusz 20 celsiuszban vagy párás napok után egy kertben nejlon alatt rohadt gépen mindennap játszol vagy ki-be kapcsolgatod. Az árt.
De az ,hogy ne kapocsold be megvételkor mert árt neki a hideg az kamu duma. Mint a mellékelt ábra mutatja.


Ui: sokszor vettem hidegben gépet, mindig bekapcsoltam és kipróbáltam.  Ugyanis ha ettől tönkremegy akkor az egy szar, és nem érdemes megvenni, csak csökkentett áron.
« Utoljára szerkesztve: 2014. március 25. - 19:07:17 írta izs-49 » Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
weiszi85
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 138


E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2014. március 25. - 19:09:59 »

tudomásom szerint a gép ketté volt szedve és a megállapodás úgy volt h abban az állapotban 120e ha össze kell rakni akkor egy magasabb ára lesz a gépnek..... :futyul de vevő türelmetlen volt és azonnal kellett a gép
Naplózva
LP
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 153


E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2014. március 25. - 19:22:12 »

Hinnye. Már a szart is aranyáron mérik?  :wc
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2014. március 25. - 19:29:09 »

tudomásom szerint a gép ketté volt szedve és a megállapodás úgy volt h abban az állapotban 120e ha össze kell rakni akkor egy magasabb ára lesz a gépnek..... :futyul de vevő türelmetlen volt és azonnal kellett a gép
Ha valaki nem volt ott, akkor csak hallomásokra hagyatkozhat, a gép nem volt szétszedve, és aki nem volt ott ne állítson valótlanokat, lehet neki ezt mondták. Türelmetlenségról meg szó sem volt, hiszen a gép eladó volt, de a hibáit elfelejtették közölni. ócska szöveggel, mint pl. nem bekapcsolható hidegben, ezt mi meg bevettük
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2014. március 25. - 19:32:13 »

Dehogy. Ha "idézés" van az általában az idézettnek szól. Most Tyutyunak a kötekedés miatt.

Mivel jelen helyzetben nem az volt a lényeg ,hogy árt-e a hideg hanem ,hogy erre hivatkoztak amiért nem kapcsolták be.  Amúgy persze ,hogy árt ha mínusz 20 celsiuszban vagy párás napok után egy kertben nejlon alatt rohadt gépen mindennap játszol vagy ki-be kapcsolgatod. Az árt.
De az ,hogy ne kapocsold be megvételkor mert árt neki a hideg az kamu duma. Mint a mellékelt ábra mutatja.


Ui: sokszor vettem hidegben gépet, mindig bekapcsoltam és kipróbáltam.  Ugyanis ha ettől tönkremegy akkor az egy szar, és nem érdemes megvenni, csak csökkentett áron.
Köszi, de mi ezt elcsesztük, bevettük, mert látszott rajtunk mennyire szeretnénk a gépet
Naplózva
weiszi85
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 138


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2014. március 25. - 19:33:15 »

tudomásom szerint a gép ketté volt szedve és a megállapodás úgy volt h abban az állapotban 120e ha össze kell rakni akkor egy magasabb ára lesz a gépnek..... :futyul de vevő türelmetlen volt és azonnal kellett a gép
Ha valaki nem volt ott, akkor csak hallomásokra hagyatkozhat, a gép nem volt szétszedve, és aki nem volt ott ne állítson valótlanokat, lehet neki ezt mondták. Türelmetlenségról meg szó sem volt, hiszen a gép eladó volt, de a hibáit elfelejtették közölni. ócska szöveggel, mint pl. nem bekapcsolható hidegben, ezt mi meg bevettük

rendben majd jön az illetékes és megbeszélitek....ez a ti dolgotok én részemről lezártam a témát
Naplózva
Bogica
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 14


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2014. március 25. - 19:49:34 »

tudomásom szerint a gép ketté volt szedve és a megállapodás úgy volt h abban az állapotban 120e ha össze kell rakni akkor egy magasabb ára lesz a gépnek..... :futyul de vevő türelmetlen volt és azonnal kellett a gép
Ha valaki nem volt ott, akkor csak hallomásokra hagyatkozhat, a gép nem volt szétszedve, és aki nem volt ott ne állítson valótlanokat, lehet neki ezt mondták. Türelmetlenségról meg szó sem volt, hiszen a gép eladó volt, de a hibáit elfelejtették közölni. ócska szöveggel, mint pl. nem bekapcsolható hidegben, ezt mi meg bevettük

rendben majd jön az illetékes és megbeszélitek....ez a ti dolgotok én részemről lezártam a témát
Kiváncsian várjuk, hogy az illetékes mennyire lesz korrekt, vagy mennyire lesz hómunkás, mennyire lesz megint elhavazva, hogy ráérjen foglalkozni az adott szavával.
Naplózva
timtomi
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 387


WWW E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2014. március 25. - 21:32:37 »

Szerény véleményem szerint most, hogy megvan a hőn áhított gép, szépen lassan némi pénzt belenyomva újítsátok fel és élvezzétek!

Itt fogtok segítséget kapni, ebben nem kételkedem!

Tisztázzátok a helyzetet és élvezzétek a gépet!

Naplózva
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Kiemelt  |  A Fórummal kapcsolatban  |  Topic: Segítség « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!