Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 20. - 13:33:19

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Így jártam !!! « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Így jártam !!!  (Megtekintve 7648 alkalommal)
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Dátum: 2015. április 06. - 11:06:11 »

Rendeltem tavaly kintről  Dr.Who hoz egy komplett Liftmechanika áttételt motorral programtárcsával együtt . Mivel felújítás alatt volt a gép csak most raktam be . Kb 10X ha felemelte a miniplayfieldet a többi látható a képeken . Nem is értem miért nem mennek el a picsába hogy ilyen szemetet gyártottak . Ja igen és még játszani sem volt időm vele mert az összerakás utáni első tesztbe próbáltam és le is dobta a fogaskerekeket . 3 fog kihullott .
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2015. április 06. - 11:07:04 »

még1
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
Fapityu
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 345



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2015. április 06. - 13:00:43 »

Bilivasból, hőkezelés nélkül. Így gazdaságos a gyártónak!  :-\
Naplózva

RADICAL! (Bally 1990), Pirates of the Caribbean (Stern 2006), Game fo Thrones (Stern 2015, HUO 2017.12.)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2015. április 06. - 19:20:17 »

http://www.fogaskerekgyarto.hu/

Csak ajánlani tudom. Nem olcsó de minőségi, és közel van a múzeumhoz.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2015. április 07. - 19:58:21 »

Ma kerestem egy fogaskerekest . 12 ért újragyártja azt a 2 fogaskereket .  f@sza az új fogaskereket újra kell gyártatnom .
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
SuMickey
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 201



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2015. április 08. - 21:31:29 »

Sajnos már a kínaiakat is hamisítják! ... nagyon bosszantó a dolog, tény és való!
Naplózva

SuMickey Alvilága: Judge Dredd - F1 Grand Prix - Terminator 2 - Star Wars (DE) - Indiana Jones (W) - Creature from the Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/sumickey
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2015. április 09. - 08:51:48 »

Nem akarok belekontárkodni, de a képek alapján a két fogaskerék el van mozdulva egymáshoz képest. Ezért törtek le a fogak.
Áh, már meg is bántam hogy leírtam.
Naplózva

"It will never work!"
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2015. április 10. - 06:49:07 »

Nem akarok belekontárkodni, de a képek alapján a két fogaskerék el van mozdulva egymáshoz képest. Ezért törtek le a fogak.
Áh, már meg is bántam hogy leírtam.

De beleszóltál......drusza  :furesz  :mrgreen:
Naplózva
dorosat
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 22


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2015. április 11. - 22:19:51 »

V Pityu most az egyszer jól beszélt. "Gyakorlatlan" műszerészként  akkor jártam így video magnóknál amikor a mechanika vezérlése átugrott egy fogat a vezérlő pályán mert megszorult a kazetta . Fogaskerék csere után ismét fogaskerék csere, mire rájöttem a hibára. Janikánál is vagy megszorult a lift, vagy a végállás kapcsolónál lesz a gond. Nem hiszem hogy anyaghiba lett volna az ok. De majd az új kerekek megmondják az igazat...

Naplózva
janikajanika
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 617



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2015. április 12. - 19:36:02 »

A történet a következő . Nincs végállás és nincs végállás kapcsoló , aki ismeri ennek a gépnek a működését az tudja , 1Db optó figyeli hogy hol áll és át tud fordulni a mechanika  . Sajnos ez anyaghiba mert nem szorult a mechanika , de ha megszorulna és megállt volna akkor sem szabadott volna kitörnie a fogaknak . Egy null kilométeres mechanikának az első tesztje során így széttörik az csak is szar lehet . Egy normális anyagból legyártott fogaskerék nem törhetne el ha megfognám a liftet akkor sem . Sajnos a képeken is látszik ebbe a házban anyagspórolás van , mert csak 1 fogaskerék réz a többi csak vasszerű ( porkohászati hulladék ) . a fogaskerékgyártó is azt mondta hogy az összesnek Bronzból kellene lennie hogy bírja a strapát , és ha megszorulna sem szabadna kitörnie a fogaknak . De egyébként az eredeti Mechanikájában ha jól tudom bronzból vannak a kerekek , és nem is így néz ki . Nem tudom nekem is csak úgy mondták . Úgy látom hogy ez a 2.0 ás trágya verzió .
Naplózva

Akad 1-2 gép ha nagyon körülnézek .
dorosat
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 22


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2015. április 13. - 17:04:11 »

Az optó is végállás kapcsoló csak ...de a többi igaz is lehet.
Naplózva
csabaphoto
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 3


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2015. június 01. - 06:59:24 »

Szia , en is lift emelo szerkezet es motor vasarlasa elott allok. Melyiket erdemes megvenni? Lattam olcsobb es dragabb verziotverziot a marcospec.com on. Udv Csaba.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: Így jártam !!! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!