Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 19. - 11:17:40

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: legrövidebb ideig tulajdonolt gépek « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: legrövidebb ideig tulajdonolt gépek  (Megtekintve 5839 alkalommal)
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Dátum: 2017. július 29. - 22:05:38 »

Érdekelne hogy melyikőtöknek melyik volt a legrövidebb ideig tulajdonolt gépe? és mi volt az oka a gyors eladásnak. Kereskedésre vásárolt gép nem ér!

Az én történetem nem világrekord. De a legrövidebb ideig birtokolt gépemen éppen ma adtam túl.
A gép egy NBA fastbreak volt, és 5 hétig volt nálam. Kiváló állapotú gép volt, úgy voltam vele mint a hülye p***a a plázában "nem tudtam ennyiért  otthagyni". Valamint nem hittem el a Pinside-on olvasott értékeléseket, rengetegen húzták le. Grazban is játszottam vele, rengeteg videót, gameplayt néztem végig. az elképzelésem az volt, hogy WPC95-ös annyira rossz nem lehet.
De. Annyira. Az öt hét alatt kb összesen 3 órát játszottam nettó, és a harmadik héten már meg is hirdettem. Mákom volt, eladtam, és most felszabadult egy helyem. Várom a következő mélységes csalódást!
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2017. augusztus 01. - 15:25:43 »

Striker Extreme. A Stern fantasztikus gyöngyszeme. Annyira rossz, hogy az már fáj. Akinek volt, tudja, akinek nem, azt ajánlom sose ismerje meg az érzést.
Tulajdonképpen semmi játék nincs azon a gépen és még csúnya is. Szintén azért vettem meg, mert az ára elcsábított. De hamar rájöttem, hogy talán egy örökre maradós gépem lett, mert még ingyen sem viszik el. Végül egy román fószernak adtam el a vételi ár négyszeresén, mikor nálam járt, ugyanis beadtam neki, hogy  nem eladó, mert a gyerekek kedvence. Addig könyörgött és licitált saját magára, hogy "beadtam a derekam".
Naplózva

"It will never work!"
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2017. augusztus 06. - 17:09:14 »

nem is ertem a kerdest.
miert vennek olyan gepet, ami amugy nem izgat, amit meg hosszas lelkitusa es szobaatrendezes utan megvettem, azt meg nemigazan akarom eladni...
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2017. augusztus 07. - 08:26:22 »

Jópár évvel ezelőtt történt . Egy High Speed volt a témában szereplő gép. Egy másik gépért mentem, amikor megláttam a hirdetését és egyúttal elhoztam ezt is .
Nem volt rossz állapotban , de a garázst eladták a feje fölül , ezért gyorsan mennie kellett. Nem voltak különösebb terveim vele , de buligépnek beállítani gondoltam jó lesz.
Aztán rámtalált egy jóember, aki -elmondása szerint - a haverjainak a faluvégi "kocsmába" szeretett volna egy gépet.
Az eladása pár hétre rá történt, amikor pont egy buli volt nálam és akkor jött érte az új tulaj, aki  még a kocsija zsananérjait is  (régi Wartburg Kombi) elhajlította , hogy beférjen a flipper. (Néhányan emlékezhettek is rá!)
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2017. augusztus 10. - 08:54:06 »

Így volt, ez aztán a fanatizmus!
Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2017. augusztus 10. - 08:55:57 »

Striker Extreme. A Stern fantasztikus gyöngyszeme. Annyira rossz, hogy az már fáj. Akinek volt, tudja, akinek nem, azt ajánlom sose ismerje meg az érzést.
Tulajdonképpen semmi játék nincs azon a gépen és még csúnya is. Szintén azért vettem meg, mert az ára elcsábított. De hamar rájöttem, hogy talán egy örökre maradós gépem lett, mert még ingyen sem viszik el. Végül egy román fószernak adtam el a vételi ár négyszeresén, mikor nálam járt, ugyanis beadtam neki, hogy  nem eladó, mert a gyerekek kedvence. Addig könyörgött és licitált saját magára, hogy "beadtam a derekam".

Hajdúsági gyerek nagy csibész vagy.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: legrövidebb ideig tulajdonolt gépek « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!