Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 23:15:47

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Pirates of the Caribbean (Jersey Jack) « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Pirates of the Caribbean (Jersey Jack)  (Megtekintve 11536 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2017. október 13. - 07:59:16 »

Pirates of the Caribbean (Jersey Jack)


Naplózva
deep
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 211


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2017. október 13. - 18:23:44 »

Szerintem most érett be a JJ eddigi szárnypróbálgatása, mert ez tűnik a legjobb produktumuknak. Jó a layout, összeáll az egész, ez egy flipper végre, nem egy csillivilli valami, amiben lehet golyót csapkodni.
Naplózva

DataEast - Jurassic Park
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2017. október 13. - 20:05:33 »

Nekem nagyon tetszik, jó a téma is. :)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2017. október 13. - 23:42:38 »

Atyaúristen!
Hát ez nagyon kemény gép lett!
Van ebbe minden csudijó!
Az milyen már, hogy a miniplayfield hajó ringatózik, miközben két karral játszol rajta??
Tekerjetek bele, mert a videó elején sok a szöveg.
https://youtu.be/gJ9edR9g0PA
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
fodcsab
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 36


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2017. október 14. - 09:18:52 »

nagy bajban lesz a Stern...
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2017. október 14. - 10:04:15 »

Azért kíváncsi leszek a közepén pörgő korongokon meddig lesz festék...
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2017. október 14. - 11:07:27 »

Mintha valami extra védelmet is olvastam volna a pályáról...
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2017. október 15. - 12:55:23 »

nagy bajban lesz a Stern...

Miert?

Eddig se törtent semmi baj.....a WoZ-ra csak 3 evet vartak az ember (elöre kifizetve)
A Hobbit 2 ev utan jött
A Dialed In se jön hegyekbe

A JJP is "vizzel föz" es hiaba vannak tele pakolva a gepei, gondok azokkal is vannak ;)
Minel több kütyü van a gepben, annal hamarabb mennek tönkre ;)

Amugy jol nez ki....majd valamikor kiprobalom :D

Stern közbe hegyekbe ad el flippert.
Remelem tisztaban vagy az arakkal is ;)
9-11k ojro között mozog a JJP
Naplózva
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2017. október 15. - 17:56:46 »

Szerintem a Stern már most bajban van, csak még nem tapasztalják a tüneteket. A Jersey Jack lett az innováció és a minőség zászlóshajója, a Sternnél nem maradt más csak a volumen. A nyugati flipperesek pedig JJp-ről álmodoznak, nem Stern gépről akár meg tudják venni, akár nem.
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
Zsozso
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2017. október 15. - 18:03:15 »

Igazából a JJP még a Stern "Prémium" fogalmából is hülyét csinált, mivel bármelyik standard JJP gép értékesebb és többet tud mint akármelyik Stern prémium. Nem érzem a JJP-n az erölködést sem hogy teljesítsenek, de a minőségi kifogásoktól sem hangos a külföldi fórum, és álítólag a szervízük, a komunikációjuk is jobb. Ha nem lenne JJP a Stern az életben nem hozott volna ki szineskijelzős flippereket, mert szerette volna megúszni ezt a fejlesztést is..

Gépeket viszont egyre gyorsabban hoznak ki. A dialed in-t mikor hozták ki hivatalosan? Nyáron?
Naplózva

"...És tessék mondani, pénzt lehet vele nyerni?...."
flipperlaci
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 111



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2017. október 15. - 23:29:26 »

Magán véleményem szerint:

Pozitívum:
Hála az ég nem csak egy gyártó van a piacon
Van alternatív műszaki megoldás (más rendszer) amiben az építők gondolkodhatnak
Vannak különleges egyedi újításai amik megkapóak azok számára is akik régi flippersek és arcade játékosok, de képes rétegeket felébreszteni a pc-s, mobil, és konzol álmaikból hogy újra valódi kézzel is fogható játékkal játszanak. S ma ehhez nem kevés csilli villli kell!
Egyébként a design egész jó a gépeiken ;)

Nah DE!
A sok a negatívum ami szerintem sok esetben nem is feltétlen pénz vagy innováció kérdése

- A kalóz film témát évekkel ezelőtt lelőtték, másban kellett volna gondolkodni.
A gép grafikája mint a sterneké is olyan mintha csak photosohppal össze góráltak volna pár képet montázsba aztán azt mondják kész és szép. Szerintem egy jó grafika kézzel készül, persze nem arra gondolok hogy feltétlen papír rajzzal indul, bár skiccben szerintem onnan kéne indulni, majd szépen digitalizálni, finomítani és kitölteni. DE az ábráknak teljesen egyedinek eddig máshol fel nem használtnak kéne lennie, s ha lehet minél messzebb álljon a fotó realisztikustól, Legyen képregény minőségű, vagy pc game art, de a fotó megöli a gép varázsát!
-Anyagok minősége, a gépet bárki fogja meg egy öreg Williamsen még mindig ott vannak a rozsdamentes, króm és minőségi fa-fém műanyag elemek amik kibírtak 30 plusz éveket. A mai gépek olyan mintha a kicsi olcsó ország minősége szerint készülnének, bili lemez vékony műanyagok, stb. Olcsó piaci áru érzetét kelti a gép.
Persze ha más nincs dob bele a nép, de tegyél ki bármi frisset, és mellé egy erősebb WPCt és kérdezd meg mit gondolnak az emberek a termék minőségéről.
Volna mit javítani.
- Video kicsit sok lesz, a dmd tájékoztató átvezető animációitól nem is kell több, illetve egy rövid szünetjátékhoz  elég lenne kis képernyő is, most akkor flipper vagy videojáték...

Mindenesetre a mérleg? Kell, legyen, had szivárogjon csak ide szépen hazánkba is befelé. Lehessen kipróbálni minél több félét és több felé és ezáltal különbséget lehessen tenni. így vagy felkerül a gyűjtői listára, vagy emeli az eddigi listatagok fényét, értékét ;) De legyen újítás és ne álljon meg a fejlődés és piac. Ez persze piackutatással, és pár nem feltétlen jó piaci lépéssel is járhat, de ha ez se lenne, nem lenne irány se!
Naplózva

Üdvözlettel: Laci
foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2018. január 13. - 19:26:32 »

Nekem van két JJP gépem és nem osztom az előző vélemény negatív részét! Ha a vélemény írójának nincs JJP gépe, akkor nem is tudhatja miről írt véleményt...
Naplózva
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2018. február 13. - 16:14:44 »

Foxpro!

Szeretném tőled megkérdezni, hogy melyik az a 2 JJP gép, amelyik megvan neked?
Hétvégén szeretnék venni egy Dilaed In Standard Edition-t vagy egy Hobbit Smaug Gold-ot!
Versenyeken játszottam már mindkét géppel korábban többször is, ezért ismerem őket, de hosszú távon nem igazán tudom melyik nyújt tartósabb játékélményt?!
Megköszönném, ha tudnál ebben segíteni!
Mikor és hogyan tudnám veled felvenni a kapcsolatot személyesen is?
Előre is köszönöm válaszod!

Üdvözlettel:

Johny King!
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2018. február 15. - 11:15:54 »

"hosszú távon nem igazán tudom melyik nyújt tartósabb játékélményt"

Gyakorlatilag bármely WPC95
Naplózva

"It will never work!"
Johny King
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 137


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2018. február 15. - 12:58:33 »

"hosszú távon nem igazán tudom melyik nyújt tartósabb játékélményt"

Gyakorlatilag bármely WPC95

Köszi a választ, de a JJP volt a kérdés!
A WPC95 sorozat nekem már nem nyújt akkora játékélményt, talán még a Cactus Canyon igen...
Naplózva
foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2018. február 27. - 11:25:08 »

Foxpro!

Szeretném tőled megkérdezni, hogy melyik az a 2 JJP gép, amelyik megvan neked?


Szia!
A Hobbit Samug Gold és a WOZ van meg nekem.
A Dialed In-hez még nem volt szerencsém, de remélem ez hamarosan megváltozik.
Ezért nem tudom a kettőt összehasonlítani.
A Hobbitban sok a Mode küldetés kiszedni könnyű, de teljesíteni is (befejezni) egy modot nem annyira egyszerű, inkább az idő jár le általában.
Viszonylag könnyen lehet Multiballhoz jutni, ami viszont azért nem jelenti azt, hogy attól már sok pontod is lesz.
A pontékért sokat kell játszani rajta.

Naplózva
Szamó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 232


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2019. július 18. - 12:16:27 »

"hosszú távon nem igazán tudom melyik nyújt tartósabb játékélményt"

Gyakorlatilag bármely WPC95
:)
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2019. július 18. - 12:29:08 »

Nézegettem én is a JJP-t.
Nekem a Daled-In nem jön be annyira mint a Hobbit. Bár a neten jókat írnak a Dialed-ről is és akivel beszéltem azoknak jó véleménye volt róla.
Kicsit azért ez is : kinek a szőke - kinek a barna effektus.
Ta azért elég sokat játszol , így ezt el fogod tudni dönteni .
Hozzám közel áll Tolkien világa , úgyhogy én biztosan a Hobbit mellett döntenék , nekem több élmény ad a játékon kívül is.
Kicsit olyan ez mint a GameOfThrones. Aki nem ismeri a sorozatot annak csak egy flipper. Nekem az effektek, a történések a filmrészletek miatt olyan, mintha a sorozat újabb epizódját nézném.

Egyébként pedig előre is Gratula az új géphez , bármelyiket választod is , legyen benne sok örömed !
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Pirates of the Caribbean (Jersey Jack) « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!