Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 23. - 23:38:08

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Szerelem első látásra... illetve golyóra! « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Szerelem első látásra... illetve golyóra!  (Megtekintve 72224 alkalommal)
Recon
Guest


E-mail
« Dátum: 2006. november 04. - 21:01:33 »

Egy német fórumban láttam egy ilyen topicot, és kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.... Ki melyik gépbe szeretett bele első látásra, vagy az első játék alatt?

Kezdem a sort: F-14 Tomcat... hogy miért, bővebben lásd a topicjában :)
a másik érdekesség a BK2K volt, mivel az első játékra emulátoron került sor, de az igazi gép se okozott csalódást később :)
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2006. november 04. - 21:21:28 »

Hat en a legjobban a The Addams Family-be szerettem bele elsö latasra ööööö jatekra, ami a mai napig töretlen maradt!
Az STTNG-el, SoF, SS, LOTR is hasonloan "jartam".........ajjaj ez mar bigamia, remelem nem lesz belöle gondom!  :mrgreen:
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2006. november 05. - 07:58:31 »

Valamikor 84-85' körül kezdődött. Egy szotüdülőben voltam nagyanyámmal ahol volt egy büfé. Volt benne két gép egyik egy EM gép volt sose volt bekapcsolva,és egy másik SS. Na erre mindig kunyeráltam nagyanyámtól egy-két "bélást" fiatalabbak kedvéért elmondom akkor a 2 forintost hívták így. Azán észrevettem ,hogy az egyik érmevizsgálóban felakadtak a pénzek és egy dróttal szépen kipiszkáltam párat majd egyszercsak nem jött több pénz de került credit a gépbe,ezután profi "küllőző" lettem és ingyen játszottam. Sajnos a gép tipusára nem emlékszem. Később mikor beköltöztünk a belvárosba sokat jártam a Vidámparkba,az első igazán ismert kedvenc gépem egy Mousin' Around volt. Még ma is szeretem ezt a gépet.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2006. november 05. - 12:02:40 »

Pinball Champ 82 , gyerekkorom egyik meghatározó gépe volt, a másik "szerelem első látásra -inkább hangjára" az Indiana Jones.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2006. november 30. - 13:12:17 »

Quote from: iHEAD
Pinball Champ 82 , gyerekkorom egyik meghatározó gépe volt, a másik "szerelem első látásra -inkább hangjára" az Indiana Jones.



pinbot. st, tz, addams, ss, mm, mb, indy no fear, t-2 demolition man.

nekem ezek és meg mondom mért.

pinbot, tz: nem kell magyarázni ugye?  :mrgreen:

t-2,star trek, indy, addams, demolition man, starwars (ez az egyetlen de-s gép amit megtűrök) episode 1: nagy film rajongó vagyok, szal ami sorozat illetve film alapján készült, az jöhet.

scared stiff meg azért, mert egyszerűen felülmúlhatatlan horror flipi.

medieval, monster bash : frenetikusan jól eltalált flipi.

no fear: na ez az egyetlen flipi, amibe azé szerettem bele, mert nagyon oda kell figyelni a golyszira.

van aki az első játék után szeret bele, van aki másért, de ez ízlések pofonok.

tehát, én momentán nem játék alapján döntök, hanem ha odaállok egy masina elé, akkor megpróbálom kiffundálni, milyen témát dolgozhat fel.  :gondol:



u.i.: sry a draculal, corvette lemaradt  :mrgreen:
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2006. november 30. - 14:51:30 »

Én az Indiana Jones-al voltam igy.Anno amikor a Las Vegas játékteremben /most a WestEnd áll a helyén/ először megláttam és meghallottam a DCS féle hangzást,hát a kislábujjam is keresztbe állt :mrgreen: .Azonnal beleszerettem!Rá pár hónapra a BNV-n láttam egymás mellett 6 db-ot az is maradandó élmény volt! :mrgreen: .Hasonlóan vagyok még a Demolition Man-nal és a No Fear-rel.Meglátni és megszeretni!Ha valaki tud valahol egy Demolition Mant az szóljon /kivéve Lurdy,mert az s..r/!
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
avida
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 29



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2006. november 30. - 18:17:26 »

Amikor '93 és '94 nyarán a kocsmánkban ment egy Black Rose és egy Addams Family, azt nem számítom. Összezárva ezzel a két géppel nem történhetett volna más velem, mint totál szerelem. Most nem érdekelne az egész flippertéma ha ez nem így lett volna.

Na de tényleg szerelem első látásra: Circus Voltaire, Medieval Madness, Twilight Zone, Indy, és mivel a könyv/flim rajongója is vagyok: LOTR

Végül pedig szerelem első látásra és sokadik sörre: Tommy. Akkor este olyan részeg voltam, hogy most PTR mondta meg, hogy 12 éve amelyik gépen eltakart karokkal játszottam, az nem a TZ...  :nevet: Akkor tetszett a játék (másra nem emlékszem), de most meg se ismerném valószínűleg...
Naplózva

foxpro
Egyesületi Tag
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 151



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2006. december 09. - 01:04:55 »

Az első gép amin játszottam EM volt a nevére nem emléxem.
Amiről határozott emlékeim vannak az a Fire. 2 Ft-al ment, de ha a kettes előtt bedobtál egy 50 fillérest és rá kettest, akkor a játékot bevette a kettest pedig kiadta. Így ötven fillér volt egy játék...
F14 Tomcat, HigSpeed, Gilligans ... sok év szünet (nősülés kocsma mellőzés), majd újra megtalálás Fish Tales, Attack from Mars, Medieval Madness.
Az első gép itthon Road Kings. A többi pedig alul olvasható.
Remélem ezzel nincs még vége...
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2006. december 09. - 16:00:00 »

Fire, es csak 2 ft-tal ment??? hun vot az?
nalunk a kornyeken (13 ker)  mar a firepower,pinball champ,black knight-ok is 10 ft-tal mentek, a tomcat fire es kortarsai mar 20-szal...
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2006. december 09. - 18:26:15 »

Én viszont emléxem arra, hogy a Locomotion és a Pinball Champ'82 még 5ft-al ment ... de ha jól felpöckölted a bélást volt, hogy megette ...  :mrgreen:

Üdv :
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
bon1123
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 70


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2006. december 12. - 09:23:31 »

én akkor lettem szerelmes a flipperekbe amikor játszottam egyet a cometen ami már jo régen volt de azota menthetetlen vagyok
Naplózva

üdv:bon


gépem;TZ
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2008. március 20. - 23:15:06 »

Olvasgatom a "csendes" topicokat, így felébreszteném kicsit.
Az én első szerelmem egy 1979-es Bally Supersonic volt. Kisfalumban egy kúltúrház előterében volt kitéve. Igen viharvert volt, de még működött.
Akkor játszottam flipperen életemben először. Kész voltam tőle. Nem bírtam aludni annyira szerettem volna egy ilyet itthonra. Voltam akkor 15-16 éves, 1986-87 körül.
Ismertem a tulajt, sokat rágtam a fülét hogy adja el nekem. Egy alkalommal feltörték a kasszáját és megsérült az ajtaja. A tulaj úgy döntött eladja nekem kemény 5000 Forintért. Mindenféle családi nagymamás segítséget felhasználva megvettem. Évekig a szobám dísze volt. Nagyobb szám volt a haveroknál, hogy volt egy ilyen gépem mintha videóm lett volna.
Egy alkalommal elkúrtam benne valamit és kiszállt a CPU. Münchenben sikerült megcsináltatnom a rendszerváltás éveiben, de addig is CPU nélkül is használtam, mert a tekercseknek adtam áramot és önvezérlő üzemmódban működött. Sok évvel később elköltöztünk jó messzire és nem bírtam magammal vinni és szédtszedtem. Nem tudom hogy csinálhattam egy ilyen hülyeséget. A háza még most is megvan talán nagymamámnál a padláson. A fejüvegét elajándékoztam...  :-[

Wanted egy ilyet!
Meghatározó élménye volt az életemnek.
Pár kép az adatbázisból:
 
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2008. március 21. - 07:28:20 »

Én az utóbbi időben így szerettem bele az Arabian Nightsba. Mikor először meghallottam  a hangját teljesen odavoltam tőle. Tudtam csak idő kérdése , hogy beszerezzek egyet .
« Utoljára szerkesztve: 2008. március 21. - 16:30:45 írta HEAD » Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Blitz22
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 606



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2008. március 21. - 15:18:06 »

Tudom ez nem tartozik ide, én egyszer egy V8as ikertubós motor hangjába szerettem bele, én is szeretnék egyet... ;)
Naplózva

"Túl gyorsan jön a golyó, ezen a szar gépen megint ragad a kar..."
Gépeim:Fish Tales, Magic Castle, Strange Science, Black Rose, Shaq Attack, Cosmic Flash és egy fél Laser Cue:)
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2008. március 22. - 01:43:03 »

haaat. volt tobb is.
az elso ilyen gep talan a Gottlieb Black Hole ( http://www.ipdb.org/search.pl?any=black+hole&search=Search+Database&searchtype=quick#307 ) aztan a Williams Barracora ( http://www.ipdb.org/search.pl?any=barracora&sortby=name&searchtype=quick#177 ) ilyen volt a Funhouse, a Bally Black Rose -ja ; a Party Zone a Banzai Run ; es a Hurricane
szerk.
jujj a Lucky Seven -t majdnem kihagytam. ( http://www.ipdb.org/machine.cgi?id=1491 )
Naplózva
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2008. november 07. - 00:27:54 »

Olvasgatom a "csendes" topicokat, így felébreszteném kicsit.
Az én első szerelmem egy 1979-es Bally Supersonic volt.

Wanted egy ilyet!
Meghatározó élménye volt az életemnek.
Pár kép az adatbázisból:
 

Hentes!
Nem tudom megvan-e még /1 hónapos a hirdetés/meg,hogy Európában van-e de Te majd biztos megkérded  :mrgreen: :
http://bellingham.craigslist.org/for/873861431.html

Üdv:Lang
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2008. november 07. - 21:26:07 »

Nagyon köszi az infót! Írtam egy mailt az illetékesnek. Hátha!
A dollárban megadott ár kicsit gyanús, lehet, hogy nem ezen a földrészen van.

Köszi: Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Fapityu
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 345



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2009. június 05. - 10:02:56 »

Amibe beleszerettem elsőre az a Police Force de ez megmaradt örökre.  :dance
Naplózva

RADICAL! (Bally 1990), Pirates of the Caribbean (Stern 2006), Game fo Thrones (Stern 2015, HUO 2017.12.)
Greg
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 57


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2009. augusztus 04. - 17:53:22 »

Egerben egy Alien Poker volt a közeli késesben,sokat gyürtük.Egyszer láttam hirdettek egyet,meg kellett volna néznem.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2009. augusztus 04. - 20:36:57 »

Egerben egy Alien Poker volt a közeli késesben,sokat gyürtük.Egyszer láttam hirdettek egyet,meg kellett volna néznem.
Tuti, hogy megvan még az eladónak az a gép, hidd el nekem. Szerintem az elérhetőségét is megtalálod, ha nagyon akarod.
Naplózva

"It will never work!"
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2009. augusztus 04. - 20:56:04 »

A siofoki Alien Poker mar elkelt.
Naplózva
GGK
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 45


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2009. szeptember 04. - 14:47:11 »

Nekem az első,mai napig tartó nagy kedvenc a Demolation Man.:)
Naplózva

"Az üveg Vodkát meg sem érzed,a flippert nyomod amíg van pénzed!"(Tankcsapda-Napra nap)
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2009. szeptember 04. - 15:56:17 »

Demolition Man...  ;D
Naplózva
GGK
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 45


E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2009. szeptember 04. - 16:21:16 »

Akartam is írni.:D
Mivel én még az a korosztály vagyok,akinek oroszt tanítottak,így keleti akcentussal írtam nevet! ;D
Azért köszi a javítást! ;)
Naplózva

"Az üveg Vodkát meg sem érzed,a flippert nyomod amíg van pénzed!"(Tankcsapda-Napra nap)
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2009. szeptember 04. - 20:41:48 »

Szerintem viszünk egy ilyet,ha gondolod..  :jolvanjol:
Naplózva
NONO
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 435



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2009. szeptember 04. - 22:19:17 »

Alien Poker nálam van! :)
Én vettem meg annó Siófokról....

Üdv.
Naplózva

NONO

www.nor-bika-421.wbh.hu

Williams/Bally flipperek 1980-1995ig és egy szem Gottlieb.
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2009. szeptember 05. - 00:49:09 »

Alien Poker nálam van! :)
Én vettem meg annó Siófokról....

Üdv.

hozzad ! megizzasztjuk !  ;) :D ;D
Naplózva
GGK
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 45


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2009. szeptember 05. - 09:04:21 »

Csatlakozom az előttem szóló hokuszpkhoz.:)
Naplózva

"Az üveg Vodkát meg sem érzed,a flippert nyomod amíg van pénzed!"(Tankcsapda-Napra nap)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2009. szeptember 06. - 10:46:54 »

91 augusztusában mint minden évben virágkarnevált rendeztek városunkban amit pár százezer helyi és az alkalom
miatt idelátogató(?) ember társaságában 5km/h-val haladó virágokkal feldíszített teherautókat lehetett bámulni órákon át.
Voltak majorettes csoportok meg egy ratyi olasz  zászlódobáló brigád is.Utóbbiakat nagyon csíptem szívesen kivertem volna nekik.A  fogukat.
Na én úgy gondoltam hogy ezt a sz@rt nem nézem meg még egyszer,úgyhogy más szórakozási lehetőséget kerestem.Találtam is.
Betévedtem egy játékteremnek éppen nem nevezhető kis zugba ahol két videójáték( az egyik egy Golden Axe) és egy flipper állt.
Volt otthon egy Amiga500-am úgyhogy a videójáték annyira nem érdekelt.Meg aztán hiába is érdekelt volna  körülállták a gépeket
és közelébe se lehetett férni egyiknek sem.
A flipper szabadon volt,egy vadonatúj Banzai Run nevű gép.
Teljesen megfogott utána minden nap nyitástól egészen addig ott játszottam amíg tartott a pénzem.
Azt se tudtam milyen nap van,de mikor iskolások jelentek meg a teremben
ráébredtem: bizony lekéstem a szakmunkásképző egyetem jópár előadását.
Utána suli után toltam ,már kezdett alábbhagyni a lendület amikor megjelentek a játékosok.
Előszőr röhögtek rajta hogy játszok és mindig elpáholtak,de k.rva sokat tanultam tőlük.
Nem csak a pályán hanem  néhány egyéb dologban  is,ami  arra irányult hogy hogyan  lehet gazdaságosabban flipperezni.
Később amikor elértem azt a szintet jókat versenyezgettünk,de csak egy darabig.
Valahogy megfordult a dolog ...


Naplózva

Pinball is Dead
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2009. szeptember 06. - 15:02:03 »

Nahát neked is Sándor a Banzai volt a kedvenced először?!
Akkor pár mondatban elmesélnék egy történetet a Banzai szerelemmel kapcsolatban:

A történet 1992 -ben kezdődött, amikor katona idő alatt elvezényeltek Békéscsabáról Kiskunfélegyházára.
Nagy örömömre a kantinban volt négy flipper. Egy Banzai Run, egy Cyclone, meg még két másik melyek nevükre sajnos már nem emlékszem.
Tekintve, hogy nem lehetett pénzzel működő játékautomatát üzemeltetni a honvédségnél, kitalálták azt, hogy ugyan pénzt nem lehetett a gépekbe bedobni, de a kantinos nőnél fizetni kellett a menetért egy-egy huszast. A kreditet az alkalmazott egy távirányító segítségével tette bele a gépekbe és a billiárd asztalba. Nem kellett sok időt töltenem a távirányító "kódjának" feltörésvel, miután megnyílt a lehetőség az ingyen menetek előtt. Okosan játékot beletenni a gépekbe csak én tudtam, így ezután eddig soha nem látott "haverom" keletkezett akik állandóan meghívtak üccsire és szenyóra csak tartsak velük a kantinba.
Kopaszokkal fizettettünk néhány menetet minden gépbe időnként, hogy ne legyen feltünő és már mehetett is az egész napos elfoglaltság.  :mosoly:
Életemben nem flippereztem még annyit mint akkor, dagattra játszottuk a csuklónkat.
Nekem a kedvencem a Banzai Run volt, imádtam azt a gépet, főleg a zenéjét. A Cyclonéból meg csak a Hurry-Hurry maradt meg bennem.
Néha rácsaptunk a gépek oldalára, hogy JAJ DE ÜGYES VOLTAM MEGINT! EGY SZABAD JÁTÉK, és ment a menet tovább...

Ezt a hozzászólást egy másikban folytatom, mert mikorra teleírom az ablakot állandóan felugrik a legfelső sorra a kurzor és legörgeti az alsó sort...
tök szar..

Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2009. szeptember 06. - 15:21:08 »

Szóval, szét játszottuk magunkat.
Leszerelés után szeretem volna egy újabb gépet a meglevő roncs Supersonic és Lost World után melyeket kiselejteztem nagymamámnál. (A Lost megmenekült, máig is megvan a jelenlegi gyűjteményemben, sajnos a Supersonicot szétszedtem én marha... )
Akkoriban bedolgoztam játékgépes cégnek (zenegépeket javítottam), és áttételesen sikerült hozzájutnom a Béta Kft.-től egy megkímélt Whirlwindhez.
Ez lett a nappali dísze sokáig, de azért bennem maradt ha valahol látok egy Banzai-t akkor azt feltétlen megveszem.
Ez nem is váratott sokáig, mert egy év múlva már meglett egy szép példány. Akkoriban kezdtem pékségezni főállásban (1997-98) és nem tudtam betenni mint az üzem raktárába. Tökéletes hely volt meló közbeni lazításhoz. A Banzai szerelem tovább élt.
A történet nem Happy Endes, mert nem voltam jó üzletember és csődbe mentem, olyannyira, hogy nem volt se áram, se gáz a házamban és nem volt mit tenni, a hobbinak mennie kellett. Akkor találkoztam először PTR-el (1999-2000) akinek eladtam a gépeimet. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem álltam meg a Banzai után a gép gyűjtéssel, mert a két sys 11 mellé még vettem öt darab régebbi Stern-t és egy Indert, megy egy Sega kétszemélyes beleülős szimulátort.
Az indert eladtam egy osztrák üzlettársunknak, egy Stern (nevét már nem tudom, valami zöld Wide Bodys, talán dzsungelos) ment az unokatesómnak, egy másik ment anyósomékhoz a játék szobába, (na ez a gép is megúszta, mert hasonlóan a Lost Worldhoz erről elfelejtkeztem és nem került eladásra. Ő a Split Second.)

Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2009. szeptember 06. - 15:33:26 »

Szép történet Gábor.A dzsungelos Stern a Big Game volt szerintem és az IPDB szerint is.
Naplózva

Pinball is Dead
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2009. szeptember 06. - 15:42:57 »

91 augusztusában


nemmondod, hogy ily szemtelenul fiatal vagy ? 91-ben már majdnem 10 éve toltam az ipart :D)  ( nemvéletlen ez a FirePower mánia   ;D )

Naplózva
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2009. szeptember 06. - 15:55:10 »

Az eladott gépek kimentek Romániába PTR-en keresztül, legalábbis úgy tudom. Talán minta csak négyet vitt volna el tőlem, és még egy Sternet elajándékoztam volna, nem tudom már nem emlékszem... Lényeg, hogy kaptam 140-egynéhány ezer Ft, ami akkor reális volt. ( A Whirlwindet piaci áron 40 ezerért vettem a Bétától)
Imádott Banzai-m ról csak két kép maradt. Majdnem ríttam utánna évekig, de szerencsére tavaly újra a gyűjteményben tudhatok egy példányt, (köszönet IZS-nek aki kiszúrta az eBayon, köszönet Tyutyunak aki lelőtte, és köszönet Huszitónak és Dodge Lacinak akik hazahozták Lengyelországból.) És Csehből is megjött az elveszett Whirlwind is.  :mosoly:

Ha az elnökség úgy dönt elviszem a banzájt a rendezvényre.

Hentes.
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2009. szeptember 06. - 15:57:07 »

Ha az elnökség úgy dönt elviszem a banzájt a rendezvényre.

Hentes.


banzajt a banzajra ! nemvagyok tag, de tamogatom :D)
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Szerelem első látásra... illetve golyóra! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!