Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 28. - 02:15:27

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: 'The Addams Family' « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: 'The Addams Family'  (Megtekintve 48759 alkalommal)
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2007. augusztus 29. - 08:08:24 »

Egy más jellegű kérdés:
Valaki meg tudja mondani hogy a TAF és a TAFG playfieldje miben különbözik :gondol,ha egyáltalán valamiben különbözik???

Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2007. augusztus 29. - 09:29:17 »

asszem mas a festes a magneseknel meg a bumpersapkak szine is mas...
Naplózva
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2007. augusztus 29. - 10:13:10 »

csak szigorúan a playfildnél(a festésnél) lévő különbség a lényegi kérdés
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2007. augusztus 29. - 10:51:16 »

http://www.flippers.be/pinball/bally/addamsfamilygold/addams_family_gold.html

ittvan leirva minden kulonbseg
Naplózva
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2007. augusztus 29. - 11:10:57 »

ÖN egy ÚR ,máris vadul nézem.

THX
Naplózva
Marcipa
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1298



WWW E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2007. augusztus 29. - 11:26:03 »

ÖN egy ÚR ,máris vadul nézem.

THX

Ez a Recon egy ilyen srác :)
Naplózva

[Pinballs:  Getaway, Fish Tales, Black Jack, SWE1 ;) Gone but not forgotten Batman Forever, Super Orbit, Elektra , Mundial, Lap by Lap, Diamond Lady Arcade: MKII
http://www.csokieskave.hu
http://www.mpadesign.hu 
http://www.mpacustom.hu]
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2007. augusztus 29. - 14:48:07 »

Ez az én mázlim. :mosoly:
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2008. február 28. - 23:54:14 »

Nemrég játszottam IZSnél vele , de valahogy nem sikerül megszeretnem , pedig nem először próbálkozom vele . (Mondjuk engem a film is idegesített)
Dehát ízlések és pofonok , különbözőek vagyunk.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2008. május 17. - 23:23:28 »

Tudna valaki linket adni Addams Family felújítás menetéről?
Szétszedett állapotban kapott Addamsot kellene összeraknom. Van sok csavar, műanyag elem, bigyó és egy lapos deszka.
Ebből kellene Flippert csinálni. Nem modnom, hogy nem jönnék rá mi hova való, csak időben most jobb lenne szüttyögni vele.
Részletes felső és alsó playfield képek, legfelső rámpa, plexi lemezek nélküli felvételek is nagyon sokat segítenének.
Ezen kívül esetleg egy elfekvő topper nincs valakinek?

Köszi a segítséget!
Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2008. május 18. - 08:09:46 »

Jó kis projekt!  Sok siker hozzá!
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2008. május 18. - 10:23:29 »

Oh, köszi! :-)
Jó móka lesz.

Meg tudnátok mondani melyik csavar hova való?  :gondol
 :)
Üdv: Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2008. május 19. - 18:39:59 »

2öt fiszre tudok..ha ez segitség...  ;D
Naplózva
huszito
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 306



WWW E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2008. május 19. - 21:24:06 »

én összeraktam már 1et de ha jol emlékszem játszotál is rajta  ;)
ugyhogy ha az a sok fénykép amit készitettem a szétszedésröl
és az összerakásrol segit neked akkor keress bátran  :futyul
Naplózva

Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2008. május 19. - 22:39:10 »

Oh, köszi! :-)
Jó móka lesz.

Meg tudnátok mondani melyik csavar hova való?  :gondol
 :)
Üdv: Hentes

Az a hosszú, a posthoz kell a bal sling alá. Az alsóhoz. Meg ott van egy rövidebb, az olyan facsvar tudod. A többit csak nagyjából tudnám megtippelni. Remélem segítettem.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2008. július 29. - 00:04:52 »

Na mi újság Hentes úr azzal a Addams családdal,sikerült már összerakni a gépet????????? :dance
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2008. július 29. - 23:39:10 »

Áh dehogy! azóta is fékészen áll a kitelepített fészerben az egész kollekció.
Most építkezek, minden időmet ez viszi el. Majd ősszel folytatom.

Üdv: Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2008. augusztus 01. - 21:57:32 »

Ma volt egy szusszanásnyi időm, csináltam két fotót:
Így állok vele.
Ősszel folytatom, most az új épületet építem ahol majd székelni fog a Hentes's Pinball Collection 60 darab géppel.

Üdv: Hentes
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
wheelie
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 36


E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2008. augusztus 02. - 00:38:44 »

Nem gyenge az utolsó kép, nagy beruházás lesz. Sok sikert hozzá! :jolvanjol:
Naplózva
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2008. augusztus 02. - 00:52:22 »

Nem semi Hentes úr,szépen benne vagy a slamasztikába :jolvanjol:Gyönyörű a géppark,látom a sarokba pihenni a Rudit is.(Fun House)ha esetleg attól egyszer megválnál akkor vevő vagyok rá,oké?Milyen szép lesz ha az a 60 gép egymás mellett áll majd,a megnyitora szivesn elmennék ha meghívnál :respect2:Ja.az épitkezés 3 nagyon extrem-egy meglévő épület feléhez épiteni egy újjat.Ez tényleg kemény...

Jó munkát...

Üdv S.G.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2008. augusztus 02. - 08:44:36 »

Ha 60 gépes lesz a hely akkor az lesz Magyarország legnagyobb magángyüjteménye.  :banan:  Sok erőt meg kitartást hozzá... :respect2:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2008. augusztus 02. - 09:09:09 »

Gratulálok Hentes, nem kis fába vágtad a fejszédet !
Sok sikert és kitartást - és nem utolsósorban - sok pénzt a kivitelezéshez !!!

 :respect2:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2008. augusztus 02. - 20:14:21 »

Szép,de a trafóállomást nehogy elfelejtsd.
Naplózva

Pinball is Dead
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2008. augusztus 02. - 20:55:37 »

Hat ahogy elnezem a TAF kepet, nagyon nincs 1000 darabban!
Tehat viszonylag könnyü lesz majd összeraknod, föleg ha alul minden egyben van!
Kizarasos alapon is viszonylag könnyü lesz összerakni!
Legalabbis en ugy rakom ujra össze lassan, de biztosan reszben a sok rossz kep miatt a SoF-omat.
Naplózva
Hentes
Egyesületi Tag
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 900



WWW E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2008. augusztus 02. - 23:39:42 »

Jaj, urak, köszönöm a jókívánságokat, igazán nem kell agyondicsérni, de jólesik.  :mosoly:
A beruházással kapcsolatban annyit mondanék, hogy a képen látható hely lesz a következő munkahelyem, melynek a tetőterében lesz kialakítva a kollekciónak való hely. Az épület alaperülete több mint 300 nm, a tetőtér felét szeretném a magamévá tenni. Meglátjuk hogy sikerül, most még megy az agyalás, hogy hogyan oldjuk meg.
A hatvan darabos gyűjteményre csak azt tudom mondani, hogy ha az égiek is úgy akarják, szeretnék egy ekkora gyűjteményt néhány éven belül.
Tavaly szilveszterkor fogadalmam szerint szerettem volna 10 darab flippert magamnak, most már 28-ik következik. Kicsit túlteljesítettem a tervet. :-)
Tehát a hatvan darab egy újabb fogadalom. Remélem meglesz. Nem tudok mit tenni imádom a flippereket! Imádom mindet, nincs kivétel.
A fiam azzal nyaggat néha, hogy: Apa! Melyik a kedvenc géped? Na ez az a kérdés amire nem tudok válaszolni. Talán a Banzai Run lenne ha lenne, de sajnos egyenlőre még nincs.
Mint sokak tudják akik követik a munkásságomat, én inkább a régebbi olcsóbb gépekre bukok. Kedvencem az 1985-1991 -ig tartó időszak. A régi EM gépeket én nem szeretem. DMD-s gépek szépek és jók, nekem is van kettő kötelező darab (TZ és Addams), de egy Banzai mégiscsak egy Banzai, vagy egy Whirlwind. Én ezeken nőttem fel, ezek kedvesek. Utolsó gép amivel kocsmában játszottam annak idején a RoadShow volt. Utolsó előtti egy Riverboat. Ha elém raknák mindkettőt és azt mondanák: kétszázezer egyik is másik is. Melyiket választanád? Naná hogy a Riverboatot!
Olvasgatom hozzászólásaitokat, hogy hű de f@sza az a Terminátor vagy Indiana dzsonsz, sztár trek vagy NBA gép, ennyi meg ennyi milliárd pontot csináltam rajta a múltkor, így adja a multiballt, meg úgy a hét golyó, de engem ez valahogy (még) nem hoz lázba.
Recon mondta nekem egyszer, hogy már kiismerte a Police Force-t, néha már kicsit unalmas a játék rajta. Erre az én válaszom, hogy ha unok, egy gépet akkor tovább állok egyet és játszom egy másikon. Hogy a Police Force-ra jusson legközelebb játékidő ahhoz legalább két hetet kell várjak.
Nem akarom elnagyképűsködni a dolgot, de én gyűjtő vagyok, a gyűjtő meg nem azért vesz meg valamit, hogy nap mint nap ugyanazzal játszon.
Nekem az is elég ha mellettük lehetek, még be sem kell kapcsolni. Most bemegyek a hegyén-hátán összehányt gépek közé és körbenézek: Hmm, ez igen, jaj, de szép mindegyik. Ebben ez a különleges, abban az, az volt az első multiballos gép (Firepower), a minap Vpeti jegyezte meg, hoppá, ez a '81-es Split Second még Twilight Zonénél is jópár centivel szélesebb asztalú, vagy jaj az a Back to the Future, micsoda zenéje van, vagy az a Lost World ami 25 éven keresztül pihent nagymamám istállójában, melyet már majdnem elfelejtettem, gyerek voltam még mikor megvettem roncsként, vagy ez a BlackKnight 2000, emlékszem mikor annak az Andi lánynak udvaroltam a kocsmában, egy ilyen gép volt ott és hogy imádtam rajta játszani, vagy ez a Mousin', az előző gazdája mikor eladta nekem, többször elmondta, hogy nem gyereknek való, mert marha nehéz játszani rajta és ezért nem is szereti annyira, én meg imádom, annyira szórakoztató a játék és a zene. stb, stb, stb. Megannyi emlék, érzelem, és néha gyötrelem, mint például, hú a fenébe, ezt a flippert most hogy fogom kifizetni?!  :-\ Kenyér és víz, de meglegyen!
Mindemellet imádom őket szerelgetni, a sírból visszahozni, újra üzembe állítani. A Time Warp is egy ilyen project.
Mikor a fiam számolgatja, hogy húú mennyi gép van már, tök király! Ilyenkor egyesével leltározza a darabszámot. De mikor a Star God- hoz vagy az egyenlőre még üzemképtelen és rossz állapotú régi Star Trek-hez ér, azokat nem számolja bele a "hasznos" gépek közé. Hogy azok üzemképtelen hulladék gépek. Szó sincs róla!  :nem Figyelmeztetem, ezek ugyan most rosszak és rengeteg munka van velük, de azok igenis egy darabok a kollekcióban, és számolja csak bele. Fognak azok még menni! Egy csalás azért van, mert igazából kettő Firepowerem van és csak egyet szoktunk számolni.

Kicsit eltértem a tárgytól, de gondolom érthető a lényeg?

Üdv: Hentes

Ramp: Közvetlenül a trafóról kapom az áramot, 3 x 35 amper, csak elég lesz. :-)
Ernő: Már nincs ezer darabban az Addams, de abban volt! A fiam már elég jól összerakta. A Sof egy nagyon jó gép, tudok egyet szépet, de semennyi pénzért sem eladó. :-(
Tyutyu: Pont te mondod azt, hogy nagy fába vágtam a fejszémet?  :mosoly: A te "fád" szerintem sokkal komolyabb és nagyobb! Olyan mint egy komplett bélyegsorozat. Külön-külön is értékesek és nehéz összeszedni, de így egyben azért egész más! Felbecsülhetetlen!
Izs-49: Nem titkolt a szándékom. Azért a te "DMD-s" nyomodba sem lehet lépni úgy gondolom!  :mosoly:
S.G.: A Rudi nem eladó. Nálam alapszabály, hogy ami egyszer "bejött" az sosem megy "ki". Azért értem a hozzászólásod és köszönöm!
Wheelie: Háát igen, remélem minden a tervek szerint alakul.
Naplózva

Nyolcvanas évek gépeit gyűjtöm. Már csak Cyclone flippert keresek!
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2008. augusztus 03. - 09:48:59 »

Hentes ! Én a magam részéről köszönöm a hozzászólásodat és jó tudni, hogy egy újabb komoly gyüjtő van kis hazánkban, akiben tényleg NAGY flipperes sziv dobog !

Ezért én meghajolok előtted ...  :respect2: :respect2: :respect2:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2008. augusztus 03. - 10:06:57 »

Nekem akkor tetszik egy flipper, ha az sok embernek ad folyamatos élményt, nem pedig akkor ha az ENYÉM.Ha nekem lenne gépem, egész biztos kiraknám valahova, hogy játsszanak vele, főleg ha olyan -kitűnő- állapotban van mint a ti gépeitek.Ha meg lenne 7-8 masinám, biztos nyitnék nekik egy termet, vagy betenném valamelyik Plázába őket.Úgy vagyok vele hogy akkor értem el valamit, akkor tettem le valamit az asztalra, ha az mások számára is folyamatosan kézzelfogható.Mindazonáltal gratulálok a gyűjteményekhez.
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2008. augusztus 03. - 10:30:33 »

Nekem akkor tetszik egy flipper, ha az sok embernek ad folyamatos élményt, nem pedig akkor ha az ENYÉM.Ha nekem lenne gépem, egész biztos kiraknám valahova, hogy játsszanak vele, főleg ha olyan -kitűnő- állapotban van mint a ti gépeitek.Ha meg lenne 7-8 masinám, biztos nyitnék nekik egy termet, vagy betenném valamelyik Plázába őket.Úgy vagyok vele hogy akkor értem el valamit, akkor tettem le valamit az asztalra, ha az mások számára is folyamatosan kézzelfogható.Mindazonáltal gratulálok a gyűjteményekhez.

Mos azert ezt gondold at. Hentes rengeteg idot, energiat es munkat olt abba a gyujtemenybe. Es nezd meg, hogy bannak egy-egy kocsmaban de akar egy plazaban is egy flipperrel. Nehol hetek alatt leamortizalodik egy gep. Eleg, ha csak egy aprosag nem mukodik, mondjuk Rudy nem asit, es mar rugdosas targya a masina. En ezt a rozzant minimalarbol szerzett PinBotomat sem adnam mar ki a kezembol, a FirePowerrol meg ebben a temaban szo se essen. Nehezen szerzett kincs. Azzal egyetertek, hogy jo lenne, ha ezek a gepek sok-sok embernek szereznenek oromot, magam is szivesen jatszanek nehany olyan geppel, ami sosem lesz, esetleg ha szereznek is, mar nem tudnam hova tenni.  (( -- Tobbek kozott peldaul ezert jarok az Akacba TZ-t jatszani, az a gep be se ferne a panellakas bejarati ajtajan;  Rudy-t is eppen sikerult betuszkolni -- )) Talan a legjobb a sajat terem otlet, viszont az sem biztos, hogy kifizetodo, az uzembentartasi engedelyrol / adminisztraciorol meg ne is beszeljunk. Marad a 'valahogy gyozd meg a tulajt, hogy neha hirdessen nyilt napot vagy hivjon meg jatszani, rendezzen hazibajnoksagot, etc.
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2008. augusztus 03. - 10:33:05 »

Úgyvan !
 :jolvanjol:
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2008. augusztus 04. - 15:57:55 »

Természetesen olyan helyre gondoltam, ahol szakértő személyzet gondoskodik a gépekről, továbbá ha valaki rugdossa a gépet, akkor azt azonnal kitiltják.A jelenlegi viszonyok mellett megértem ha féltitek a gépeiteket.A problémám annyi, hogy minden topik azzal van szétoffolva hogy kinek milyen gépe van otthon, és az oldalra látogatók pedig nem erre kíváncsiak mindenhol.Ők flipperezni szeretnének.
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2008. augusztus 04. - 16:09:34 »

azt meg az oldalon nem lehet... csak beszelni rola
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2008. augusztus 05. - 08:26:55 »

Természetesen olyan helyre gondoltam, ahol szakértő személyzet gondoskodik a gépekről, továbbá ha valaki rugdossa a gépet, akkor azt azonnal kitiltják.A jelenlegi viszonyok mellett megértem ha féltitek a gépeiteket.A problémám annyi, hogy minden topik azzal van szétoffolva hogy kinek milyen gépe van otthon, és az oldalra látogatók pedig nem erre kíváncsiak mindenhol.Ők flipperezni szeretnének.

Figy. Ha szerzel gépet, nem fogjuk megakadályozni, hogy kitedd valahova. És szurkolni fogok, hogy a gép termelje ki a költségeit. Sőt. Ha megmondod hova tetted, néha megyek és játszom. Finoman, mintha az enyém lenne. Amióta van gépem, azóta úgyiis leszoktam a brutálkodásról.
Ami meg a sajátomat illeti : nem fogok elhatárolódni, ha valaki játszani akar egy jót. Egyeztetünk időpontot és hajrá.  Példaképpen : a múltkor S.G kérdezte hol tud FunHouse -t játszani. Azon a hétvégén vasárnap már itt volt nálam és játszhatott rajta. Eccer neked is felajánlottam a lehetoseget, csak nem figyelsz :D)
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2008. augusztus 05. - 08:55:59 »

@all:  Ez itt a TAF Topic!

Ebben a topicban van szo a gyüjtemenyekröl es a hozzaallasokrol! Kattints a szövegre!
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2008. augusztus 05. - 21:57:17 »

kösz a linket :jolvanjol:
Naplózva

Pinball is Dead
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #68 Dátum: 2009. július 12. - 01:04:03 »

Addams felújítás :) :)

http://flipperklub.hu/forum/index.php?topic=15554.0
Naplózva
flippertégla
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25


E-mail
« Válasz #69 Dátum: 2010. március 18. - 20:47:56 »

Nem biztos, hogy ide tartozik, de az oldalon egy Addams a "kísérleti nyúl". Érdekes lehetőségeket vet fel a próbálkozás...
http://www.pto.hu/post/1/1907

Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: 'The Addams Family' « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!