Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 19:18:41

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: 'The Addams Family' « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: 'The Addams Family'  (Megtekintve 48758 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2004. október 28. - 10:08:05 »

Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2005. május 03. - 11:27:36 »

nekem nagyon tetszik.a TZ megjelenéséig ez volt a bajnok.k***ajó mode-ok és jó multiball.Talán csak a mágnes túl erős benne,ha frankón elkapja a golyót Harry kijelentése a golyó zabolátlanságáról új értelmet nyer.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2005. május 03. - 14:00:35 »

Na én ezzel vagyok úgy hogy nem tartozik a kedvenceim közé. Igaz több helyen olvastam, hogy a világ legnépszerűbb flippere (volt) de engem nem kapott el a hangulata és főleg a játszhatósága. Kis felüdülést az jelentett amikor a gold editionnal is játszottam...több/jobb feltúrbózott módok..
Naplózva

"It will never work!"
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
.
« Válasz #3 Dátum: 2005. május 06. - 11:21:47 »

. amúgy ha a bonusz osztásnál hallható zenének az ütemére mozgatod a kart akkor a végén, amikor csettint kettőt akkor " nem mindig" a kar  mozdul kettőt " magyaránt csettint", némelynél nem is kell mozgatni ütemre a kart. amúgy jól megkonstruált, tökéletes pontozási rendszerrel. habár nekem volt olyan, amikor a gombákból jött ki a golyó az alagút között akkor pont úgy jött ki, hogy középen leesett.
« Utoljára szerkesztve: 2009. március 21. - 07:04:16 írta izs-49 » Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2005. május 06. - 19:52:15 »

Nekem akedvencem most is, ezért is szereztem elsőnek egy ilyet ráadásul goldot (most már  végre kiderült a sorszáma is megkaptam az eredeti plakettát köszönet PTR és Cs Szilárdnak :respect2: ) Nem tudom megunni biztos van jobb gép is de ez is egy telitalálat ,főle akis töblettel a TAFG-nél. Tisu
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2005. augusztus 20. - 23:03:21 »

Quote from: Tarcsi István
Nekem akedvencem most is, ezért is szereztem elsőnek egy ilyet ráadásul goldot (most már  végre kiderült a sorszáma is megkaptam az eredeti plakettát köszönet PTR és Cs Szilárdnak :respect2: ) Nem tudom megunni biztos van jobb gép is de ez is egy telitalálat ,főle akis töblettel a TAFG-nél. Tisu

1 goldot en is bevallalnek...
kb mennyibe kerulne?
udv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2005. augusztus 23. - 10:20:46 »

az országban több is van TAFG , többek közt lásd:PTR , külföldön is fel lehet hajtani ilyet. az ár?? változó leginkább állapot függő mikor én keresgéltem ez után ajánlottak 500 000 -ért is hibátlant 250 000 jó állapotban lévőt én ezek alatt vettem, hát volt mit javítani rajta és még van is. de megéri mégis csak egy sorszámozott széria. egy darabig biztos nem akarok megválni tőle. üdv TISU
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2005. szeptember 10. - 16:15:13 »

Quote from: Tarcsi István
az országban több is van TAFG , többek közt lásd:PTR , külföldön is fel lehet hajtani ilyet. az ár?? változó leginkább állapot függő mikor én keresgéltem ez után ajánlottak 500 000 -ért is hibátlant 250 000 jó állapotban lévőt én ezek alatt vettem, hát volt mit javítani rajta és még van is. de megéri mégis csak egy sorszámozott széria. egy darabig biztos nem akarok megválni tőle. üdv TISU

Szia Istvan......
Hogy allsz a TAFG javitgatasaval?
nem elado meg mindig?
nem teszel fel rola egy par kepet?
szerintem mas is kivancsi lenne ra......
de legjobb lenne ha megkaparinthatnam:)

udv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
Guest


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2005. szeptember 11. - 00:01:13 »

majd teszek fel egy pár fotót ,még a playfield javítás volna de nem merek belevágni elég bonyolult feladat . de még megtartom egy darabig .       Tisu
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2005. szeptember 11. - 00:15:34 »

Quote from: Anonymous
majd teszek fel egy pár fotót ,még a playfield javítás volna de nem merek belevágni elég bonyolult feladat . de még megtartom egy darabig .       Tisu

THX Tisu....
a kepeket nagyon varom....
es gondolom evvel nem vagyok  1edul...
udv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
Tisu
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2005. október 26. - 15:23:30 »

végre összehoztam ,a Képek részbe felkerült egy pár kép a TAFG -ról . THX Liti!! :mosoly:
Naplózva
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2005. november 09. - 18:31:26 »

Az egyik kedvencem. Amikor először láttam, teljesen le voltam nyűgözve. Addig amolyan Police Force-os flityókat ismertem csak. Már az asztal felépítése is furcsa volt: pl hogy oldalt vannak a bumperek...meg a többi érdekes ketyere :nevet:  Aztán lecserélték...........és jött a Twilight Zone! :dance
Naplózva

YYY
KingPin
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 27


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2005. december 08. - 20:24:12 »

Ez a gép nagyon rendben van.10 éve játszok rajta de még mindig nem tudom megunni.Ott van a topon.
Naplózva

Space......The final frontier
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2007. január 10. - 15:14:31 »

http://www.youtube.com/watch?v=FsnzDXXSURU
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2007. május 14. - 19:18:35 »

És a TAF is kapott extrákat. Jegesmaci, Fester Addams/világító leddel a szájában/, kripta és sírkő a bumperra, Hogyishívják Cousin a Cousin itt-re.
« Utoljára szerkesztve: 2007. május 14. - 19:23:29 írta izs-49 » Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
bon1123
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 70


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2007. május 14. - 19:51:52 »

hű de nagyon szuper! :)
Naplózva

üdv:bon


gépem;TZ
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2007. július 19. - 07:11:16 »

HÖ höhö! Végre megint flipper tulaj lettem  :banan:
Az én Addams-em is némi felújításra szorul. De semmi komoly :)
Nemsokára jönnek a képek..  :banan:  :dance:
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2007. július 19. - 15:27:00 »

HÖ höhö! Végre megint flipper tulaj lettem  :banan:
Az én Addams-em is némi felújításra szorul. De semmi komoly :)
Nemsokára jönnek a képek..  :banan:  :dance:


Gratulálok...te mázlista...  ;D
Naplózva
Addams
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 38



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2007. július 19. - 17:22:24 »

szia.
Véletlenül nem Dunaújvárosból vetted a gépet?
HÖ höhö! Végre megint flipper tulaj lettem  :banan:
Az én Addams-em is némi felújításra szorul. De semmi komoly :)
Nemsokára jönnek a képek..  :banan:  :dance:
Naplózva

Sic gorgiamos allos subjectatus nunc.
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2007. július 20. - 00:47:25 »

szia.
Véletlenül nem Dunaújvárosból vetted a gépet?
HÖ höhö! Végre megint flipper tulaj lettem  :banan:
Az én Addams-em is némi felújításra szorul. De semmi komoly :)
Nemsokára jönnek a képek..  :banan:  :dance:

De igen
Naplózva
Addams
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 38



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2007. július 20. - 01:24:34 »

Ha nem vagyok túl indiszkrét mennyiért adták el?
Egyébként a lista 3.helyén én vagyok :)
Naplózva

Sic gorgiamos allos subjectatus nunc.
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2007. július 23. - 18:04:47 »

Az Addamsek (1992 evj) 1000-2000 Euro között mozognak (külföldön) mostanaban, allapottol függöen!
Tehat valahol ebben az arban mehetett el......vagy?
Naplózva
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2007. július 30. - 23:13:01 »

Hella!

Nah, hát úgy néz ki hogy a kasztnin kívül kész a gép. Azon sincs sok tennivaló, csak 1-2 apróság. Például mint a kassza kinyitását, feltörését "megakadályozó" szerkezet ( a VAS  :-X, ami Mo-on jóformán kötelező) helye. Meg egy-két apró kopás, ami úgy néz ki hogy ködöléssel kiküszöbölhető. Jah és minden működik rajta ( még a mágnes is, thx: Rimó). Szóval már újból pörög a játékszámláló  :)
Naplózva
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2007. július 30. - 23:15:19 »

2
Naplózva
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2007. július 30. - 23:16:26 »

3
Naplózva
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2007. augusztus 24. - 07:28:59 »

Hogyan lehet a thing felirat melletti két csillagot "kivilágítani"? Elvileg találtam egy lite stars feliratot a playfielden, de nem nagyon akar az soha felvillanni. Egyébként az izzó jó benne  ;D  Szóval? Vki aki kicsit többet játszott a géppel (inkább pontszámban) ?
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2007. augusztus 24. - 07:44:36 »

Hello Bandi!

Löjjel a jobb karral egy szorzo kört (a gombak között,eleg pontosan kell celozni), majd a jobb felsövel kapasbol a Jackpot/Thing rampat!
A csillagon kivül kapsz egy combolövespontot es ha a lejövö golyot a pici karral atlövöd keresztbe a swampba kapsz meg egy combot......iszonyatosan jo hangot ad ha ezt megcsinalod!!

Üdv!

Ernö
Naplózva
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2007. augusztus 26. - 12:52:29 »

Köszi  ;D Igyekszem  ;D
Naplózva
Addams
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 38



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2007. augusztus 26. - 18:49:08 »

A szorzós kör eléggé kontaktos volt, ha jól emlékszem, lehet az a gond...
Köszi  ;D Igyekszem  ;D
Naplózva

Sic gorgiamos allos subjectatus nunc.
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2007. augusztus 26. - 20:52:00 »

A szorzós kör eléggé kontaktos volt, ha jól emlékszem, lehet az a gond...
Köszi  ;D Igyekszem  ;D
Kontaktos? Mármint esetleges kontakthibákra utalsz? A szorzókör az az ha ellövöm a bal karral a golyót a temető felé (átmegy a gombák között) majd a jobb felső karral fellövöm a bal rámpára? Erre nekem nem nagyon akarja megadni, villog a lite star de csak rövid ideig. Viszont ha ezt fordítva csinálom akkor villog a lite star kicsit hosszabb ideig. De akkor sincs elég idő felküldeni a golyót (mármint az én igen csak szerény flipperezési tudásommal -> de már gyakorolok ezerrel ;D ) Mondjuk most kiírta hogy nézzek meg vmi loopot. Még nem volt időm kiszöszmötölni hogy mi az. De most mindjárt meg is nézem. A csillag már egyszer-kétszer világított, de nem direkt lőttem.

Naplózva
Addams
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 38



E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2007. augusztus 26. - 21:42:44 »

A bal karral elég nehéz átlőni a gombák közt, én a jobb oldali inlanere, vagy a szorzós kör érzékelőjére gyanakszom
 
A szorzós kör eléggé kontaktos volt, ha jól emlékszem, lehet az a gond...
Köszi  ;D Igyekszem  ;D
Kontaktos? Mármint esetleges kontakthibákra utalsz? A szorzókör az az ha ellövöm a bal karral a golyót a temető felé (átmegy a gombák között) majd a jobb felső karral fellövöm a bal rámpára? Erre nekem nem nagyon akarja megadni, villog a lite star de csak rövid ideig. Viszont ha ezt fordítva csinálom akkor villog a lite star kicsit hosszabb ideig. De akkor sincs elég idő felküldeni a golyót (mármint az én igen csak szerény flipperezési tudásommal -> de már gyakorolok ezerrel ;D ) Mondjuk most kiírta hogy nézzek meg vmi loopot. Még nem volt időm kiszöszmötölni hogy mi az. De most mindjárt meg is nézem. A csillag már egyszer-kétszer világított, de nem direkt lőttem.


Naplózva

Sic gorgiamos allos subjectatus nunc.
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2007. augusztus 26. - 21:57:56 »

Ha vilagit a "Lite Star", akkor minden rendben, azaz tudsz csillagot csinalni!
Az egesz egy ügyessegi löves es nem veletlenül csak 1 probalkozasod van, ami altalaban melle szokott sikerülni, hiszen egy "balos" kört kell löni es egyböl a jobb felsö karral fellöni a rampara!
Tehat > jobb also kar pontos löves a gombak köze loopra (szorzora, de ennek nincsen jelentösege, hogy vilagitson) > egyben felkeszülni a jobb felsö karral a rampas (kapasbol) lövesre > fellöves utan a bal pici karral atlöni a swampba es keszen van a combo!.......csak ügyesseg es gyakorlat kerdese az egesz!
Jo gyakorlast es sok sikert!  :jolvanjol:

Üdv!

Ernö
Naplózva
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2007. augusztus 26. - 22:04:33 »

Ha a bal kört egy Bear Kick (középső híd) után lövöd egyből és úgy a kis hídra , az is 3-way combo . Ha ez után találod el a swampot , az a 4-way combo és még szebb a hangja....
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
bandi-to5
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 50



E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2007. augusztus 26. - 22:18:03 »

Ha vilagit a "Lite Star", akkor minden rendben, azaz tudsz csillagot csinalni!
Az egesz egy ügyessegi löves es nem veletlenül csak 1 probalkozasod van, ami altalaban melle szokott sikerülni, hiszen egy "balos" kört kell löni es egyböl a jobb felsö karral fellöni a rampara!
Tehat > jobb also kar pontos löves a gombak köze loopra (szorzora, de ennek nincsen jelentösege, hogy vilagitson) > egyben felkeszülni a jobb felsö karral a rampas (kapasbol) lövesre > fellöves utan a bal pici karral atlöni a swampba es keszen van a combo!.......csak ügyesseg es gyakorlat kerdese az egesz!
Jo gyakorlast es sok sikert!  :jolvanjol:

Üdv!

Ernö

Ez már megy de akkor homok került a gépezetbe. Vmiért nem adja meg. Holnap egy kicsit átnézem hogy mi lehet a hiba. Egyébként már megvolt a loop, jobb kar, bal rámpa, swamp. De semmi extra hangja nem volt vagy vmi amit egyébként nem látok. Sztem vmelyik érintkező lesz a hibás.
Köszi a segítséget mindenkinek!
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2007. augusztus 26. - 22:30:10 »

@MOS: feljebb irtunk erröl a kombinaciorol es Bandi gyakorol!  :beer:

@Bandi
Szerintem akkor nezzed meg a mikorkapcsolot a kisrampan vagy a következöt......no meg a loopot is, ha reklamal a tesztmenüben!
A kutya biztosan valamelyik mikorkapcsolonal lesz elasva, ha a kombinacios löves eredmeny nelkül maradt!

Ernö.....aki ma mar parszor combozott!  :mrgreen:
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  1990 és 1999 10. 25.-e között gyártott flipperek  |  Topic: 'The Addams Family' « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!