Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. május 01. - 04:16:21

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Tatán « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperek Tatán  (Megtekintve 25768 alkalommal)
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Dátum: 2007. május 27. - 08:54:15 »

A Fényes fürdőn (strand), a bejárat melletti büfénél Frédi & Bénivel lehet találkozni.
Állapot ügyileg kicsit gatya. A lejtéséről annyit, hogy a két hátsó lába betonon, a két első viszont kavicságyban........
Nem kicsit tilt, 5 golyóból 4-nél nem volt bonuszom. 100 HUF/5 golyó. 2 milliárd vmennyi a GC, esélyem nem volt, valami IVA, vagy IVE, vagy valami ilyesmi csinálta.
Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2007. május 31. - 09:16:48 »

Az üzemeltetök letennék akár futóhomokba is vagy mocsárba.lényeg hogy a pénzt ki tudják belöle szedni.
A tiltás és a kavicságy összefügg-biztos nem mondok újat-a lejtés miatt a harang szélsö pozicióban van
ezért könnyen letilt.
Tégla kell alá vagy vmilyen lapos fa(minél szélesebb),álcázásnak a végén megszórva kaviccsal az egészet.
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2009. november 01. - 18:07:19 »

Újra van flipper Tatán!!Nagy meglepetésemre :D!A 777 Sörözőben van egy Theatre of Magic!Elég ramaty állapotban van,de azért jót játszottam vele!100Ft 4 golyó!2szer megcsináltam a GC-t!Elsőre 2 milliárd 600 milliót aztán 2.8 milliárdra módosítottam!!855 milliónál ad replayt!
Naplózva

KLM
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. szeptember 02. - 21:31:08 »

A "vár" mellett a Várbástya sörözőben van egy Twilight Zone....Persze kikapcsolt állapotban,mert a felsőkar fel van akadva és állítólag csak egy golyót ad ki /a multinál/...  :tuz  :box:
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. szeptember 03. - 04:41:29 »

Hú ezt nem is tudtam pedig itt lakom :idiot1:!Legközelebb ha erre jársz a 777 Sport sörözőben van 1 Indy kb 2 óra játék után a bal kar néha elgyengül,külön útja van néha a golyónak mert olyan koszos!Azért beírtam magam az összes helyre:)
« Utoljára szerkesztve: 2010. szeptember 03. - 04:46:18 írta KLM » Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2010. szeptember 12. - 11:11:02 »

Tegnap voltam a Twilight Zone-nál már megcsinálták!!Hang nem nagyon van rajta és Powerball sincs benne!Nekem elég lassú volt mert nincs nagyon megdöntve és hihetetlen helyeken tud megállni a golyó,de azért jót játszottam vele!!Jelenleg a GC 2.2 Milliárd és szerintem az is marad mert errefele nincs senki aki tud úgy játszani h megdöntse!!SAJNOS!!
Naplózva

KLM
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2010. szeptember 12. - 19:33:47 »

"Jelenleg a GC 2.2 Milliárd és szerintem az is marad mert errefele nincs senki aki tud úgy játszani h megdöntse!!SAJNOS!!"

Lang,mikor megyünk??  :pinball:
Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2010. szeptember 13. - 05:39:55 »

Lang,mikor megyünk??  :pinball:


Az jó lenne ha megdöntenéd SZK!!Legalább kihívás lenne utána a tiédet lenyomni mert valljuk be a gyári 750 millát nem az!1 db 100-assal játszottam 2 órát és a 750 a 3. helyen van!Általában addig szoktam játszani ameddig az összes helyen Én vagyok vagy addig amíg nem néznek rám csúnyán,de most nem volt rá időm!
Naplózva

KLM
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2010. szeptember 13. - 09:41:21 »

Kihívás az lesz szerintem nemsokára,mert ha egyszer Szk+a Lang betoppanának 10milliárdig meg sem állnak :idiot1: Hogy miért nemolyan sok pont ezen a TZ.-n a Gc.,mert a lábak csutkára bevannak tekerve valaószinüleg ezért áll meg sok olyan szitúációba a golyó amikor nem kellene!

További jó játékot...
üdv S.G.
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2010. szeptember 13. - 17:52:39 »

Az nem baj ha csinálnak 10 Milliárdot sőt az lenne a legjobb :D!Már 1 párszor csináltam Én is rajta annyit!Eddig a max.:15 volt!Ráadásul ezen 100Ft 5 golyó!
Naplózva

KLM
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2010. szeptember 14. - 14:04:47 »

Kihívás az lesz szerintem nemsokára,mert ha egyszer Szk+a Lang betoppanának 10milliárdig meg sem állnak :idiot1: Hogy miért nemolyan sok pont ezen a TZ.-n a Gc.,mert a lábak csutkára bevannak tekerve valaószinüleg ezért áll meg sok olyan szitúációba a golyó amikor nem kellene!

További jó játékot...
üdv S.G.

attól  függ melyik lábak :)  


ha mind a 4 vagy a 2 hátsó akkor igen.  ha az elsőre értetted nem jó mert akkor meredek mint atom.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2011. január 28. - 00:45:29 »

A "vár" oldalában a Várbástya söröző mellett 50 méterre (sajna nem emlékszem a pub+játékterem nevére).Van egy Frankeinstein...
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2011. január 28. - 06:10:08 »

Azta erre jársz és nem is bandázunk.  :pinball:

A "vár" oldalában a Várbástya söröző mellett 50 méterre (sajna nem emlékszem a pub+játékterem nevére).Van egy Frankeinstein...
Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2011. március 04. - 13:34:06 »

A "vár" oldalában a Várbástya söröző mellett 50 méterre (sajna nem emlékszem a pub+játékterem nevére).Van egy Frankeinstein...

Ma voltam itt!Lesz 1 verseny Március 12-én Szombaton!1000 Ft a nevezési díj!Játszottam a géppel szegény rettenetes!Kiszedtem a multit 6 golyó és amikor a jobb karra lendiből jött két golyó akkor fel sem akart emelkedni eközben a bal kar néha fent maradt!Nem tudom h oldják meg ezen a gépen a versenyt!Azért beneveztem,de eddig Én vagyok az 1etlen pedig azt mondta a pultos lány h már vagy 1 hónapja kint van az ajtón a papír!A hely neve Joker Bár!
« Utoljára szerkesztve: 2011. március 04. - 13:59:09 írta KLM » Naplózva

KLM
Joker
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 269



WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2011. március 05. - 15:14:50 »

Akkor nekem alanyi jogon jár egy sör ott, márcsak a nicknevem miatt is  :mosoly:
Naplózva

Bally - Pool Sharks, Williams - STTNG, Williams - StarWars Episode 1 - Revenge From Mars, Bally - Corvette, Bally - World Cup Soccer, Williams - Getaway
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2011. április 03. - 07:08:44 »

A Joker nevű helyről elvitték a Frankeinstein-t és hoztak helyette egy World Cup Soccert!Én szeretem ezt a gépet,de a tulaj panaszkodik h nem játszik rajta senki amit nem is csodálok!Nem a géppel van baj működik rajta minden még vízszintben is van csak a beállítással vannak gondok mert szabad játékot 2 milliárd 190-nél adja és mikor először taliztam a géppel 2 milliárd volt rajta a GC!Szerintem ez 1 kicsit durva mert akik oda járnak fiatalok nem kifejezetten golyó zsonglőrök és esélyük sincs a szabad játékra!Nem értem miért kell így beállítani 1 gépet nem csoda h elmegy az ifjúságnak a kedve a flipperezéstől!!Na mind1 Ők tudják!
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2011. szeptember 25. - 19:32:00 »

Mokka nevű kávézóban a Nefelejcs utcában Stern Indy és egy Roadshow!Az előbbi nem ad replayt csak akkor ad szabad játékot ha GC-t írsz akkor is csak egyet az utóbbi pedig folyton újraindul van mikor az első golyónál van mikor kibírja a 3. golyóig is  :reklamal:!A tulaj jó haver mondja h kikapcsoltatja a rezgést a Roadshow-ból mert az egész ház remeg!Amúgy azt ki lehet kapcsolni?Ja 100/4 golyó
Naplózva

KLM
Difó
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 433



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2011. szeptember 25. - 20:21:00 »

Kikapcsolható a shaker motor.
Naplózva

Attack, Batman Forever, Junk Yard, Scared, Scared, Star Trip.
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2011. szeptember 25. - 22:26:22 »

rom fuggo ,de kikapcsolhato menubol is a shaker a rs-ben, ha masnem akkor kikotik
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2011. szeptember 26. - 19:31:26 »

Gumitalpat ala aztan ennyi kulonben sem ertem miert felti azt a nyomurult kesdobalot a kocsmaros ha az oroszlanyi foldrenges nem razta szet
akkor ez sem fogja....
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2011. szeptember 26. - 20:04:54 »

Gumitalpat ala aztan ennyi kulonben sem ertem miert felti azt a nyomurult kesdobalot a kocsmaros ha az oroszlanyi foldrenges nem razta szet
akkor ez sem fogja....

Ha 1 késdobáló lenne nem zavarná,de nem az!!Ez egy családi ház alsó részében van és Ő a családjával fent lakik ezért zavarja!
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2011. szeptember 26. - 20:39:35 »

Padloszonyeg + gumitalp es a MOkka ujra csendes.
Bocs hogy lekesdobaloztam de a Mokka elnevezes  utalhat a c.ganyokra illetve az utes utjan beszerzett szemserulesre is ezert gondoltam hogy nem egy uri hely.


Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2011. szeptember 27. - 04:56:52 »

Jó fele tippelsz mert a tulaj 1 értelműen roma és a környéken is sokan laknak romák,de akárhányszor fent voltam (és sűrűn járok oda) egyetlen hangos vagy durva szó nem volt soha!Egyetlen hangos van ott a Flipper  ;D !Amúgy szőnyeg van alatta!
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2011. szeptember 28. - 17:49:13 »

Ha van kozottuk egy megfontoltabb vezerhim nyugodtan is tudnak viselkedni foleg ha nem mutatsz tulzott erdeklodest a nosteny egyedek iranyaba.
De ha ezt megszeged akar az egesz falka ellened fordulhat pillanatok alatt.
Valamelyest azert jelezni kellene a tobbiek fele a dolgot  mindenfele rasszizmus nelkul tehat:
Tata Nefelejcs utca(C!)Mokka kavezo(C!)Roadshow 100 ft 4 golyo
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2011. december 19. - 06:22:44 »

A Mokkából elvitték a 2 gépet most hoztak 1 Demolition Man-t,de sajnos nem működik rajta a Cryo-Claw és állandóan újraindul  :reklamal: !!!Ha fel lövöm a Claw-hoz nem megy oda a golyóért csak 3-4 szeri keresés után megy oda és leteszi az Acmag-be persze nem indítja el!!!!Annak lehet köze az újrainduláshoz h 1 teraszon van a gép amit beépítettek és elég hideg van???Mert a Road Show is folyton ezt csinálta!!Érdekes h a Stern Indy nem!!!
Naplózva

KLM
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2011. december 19. - 06:44:46 »

Annyira még nincs hideg ilyenkor be kell hogy melegedjen könnyen.A hideg általában a kijelzőn okoz gondot elsősorban ott észlelnéd először.
A DMD nem jeleníti meg a képpontok többségét míg be nem melegszik.
A Cryo Claw gyakran rosszalkodik DM gépekben én inkább a golyóérzékelőt tisztítanám meg elsősorban mert az a gyanús:mintha nem tudná hogy mikor van bent a golyó.
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2012. január 15. - 14:03:33 »

777 Sport Sörözőbe visszatért a flipper"mert 1 jó darabig nem volt"Theatre of magic formájában!Néha nem forog a doboz,de attól még megadja a karok erősek és eléggé szintben is van!
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2012. március 04. - 08:10:09 »

A 777 Sörözőből elvitték a flippert sajna!Visszahozták az autós szimulátort úgy látszik az több bevételt hoz  :-[ !Viszont a Mokka kávézóból végre elvitték a szinte játszhatatlan  Demolition Man-t és helyette most Adams Family van k.: 3-mat játszottam vele és beszorult a golyó a rampa és a gomba közé úgy h nem tudtuk leszedni  :reklamal: !Most várni kell jó pár napot míg jönnek és leszedik nekünk!Amúgy egész jó kivéve h a jobb kis kar nem üt magától mikor kellene és a kéz nem nyúl ki a dobozból a golyóért,de ezek nem zavarják a játékot!!
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2013. január 07. - 12:49:08 »

Újra flipper Tatán  ;D Tulipán nevű kis kocsmába a Bezerédi utca 1-ben Terminátor 3!Jól játszható egy kis baj van vele kb.:1 óra játék után begyengül a bal kar és a pálya feléig sem lehet a golyót ellőni,de nem nagy gond mert a jobb karral mindent meg lehet lőni amit a ballal kéne  ;D
Naplózva

KLM
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2013. június 30. - 09:08:12 »

A Terminátor 3 távozott a helyére LOTR jött!Nem szeretem ezt a gépet  :-[ !Pláne h nem lehet végig  játszani mert a bal rampa nem érzékel!Azóta rossz h meghozták és már több mint egy hete szólt a srác nekik h nem jó,de azóta sem jöttek  :tuz
Naplózva

KLM
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2013. június 30. - 09:20:02 »

Miert nem szereted a LOTR-ot?
Az egyik legnehezebb flipper (jatekmenetre)
A bal rampan a kapcsolo tenyleg nagyon fontos, mivel a DTR*-be ott is van egy gyürü.
*a DTR nem a finale ;)
* Finale = Valinor
Naplózva
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2013. június 30. - 09:32:06 »

Miert nem szereted a LOTR-ot?
Az egyik legnehezebb flipper (jatekmenetre)
A bal rampan a kapcsolo tenyleg nagyon fontos, mivel a DTR*-be ott is van egy gyürü.
*a DTR nem a finale ;)
* Finale = Valinor

Ha Te mondod elhiszem!Nem tudom miért nem szeretem!Egyszerűen nem jön be!Csak a jobb rampán lockolva a golyókat(asszem a két torony multi) tudok normális pontot csinálni!Mondjuk ezzel csináltam 110 millát  ;D
Naplózva

KLM
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2013. június 30. - 09:39:42 »

Nezd a kihivast benne es merülj bele a jatekba ;)

Valinor:
- FOTR Multi Super Jackpot
- TTT Multi Super Jackpot
- ROTK Multi Super Jackpot
- összes Ring Mode
- begyüjteni az összes ajandekot
- Valinor inditasa direkt a DTR utan (tehat meg ezzel is kell taktikazni)

Valinor video:  KATT IDE

Jo szorakozast   :pinball:
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2013. június 30. - 13:32:42 »

És melyikhez nem kell a bal rámpa?
Naplózva

Pinball is Dead
KLM
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 360



E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2013. július 05. - 13:08:33 »

Nos a bal rampát megcsinálták végre,de a karok rettenet gyengék!A gyűrűhöz egyszer sem sikerült fellőnöm  :-\

Azért a GC. megvan  :mosoly:  189 Milla
Naplózva

KLM
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Tatán « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!