Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 30. - 23:44:22

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Nyíregyházán « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperek Nyíregyházán  (Megtekintve 24240 alkalommal)
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Dátum: 2008. október 09. - 15:27:16 »

Hi

Valaki nem tud flippert Nyíregyházán? A Nyírplazában volt 3 de már nincs  :-[
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2008. november 06. - 21:23:50 »

Nyíregyháza Park üzletház 2. emelet a fitness terem mellett külön kis játékteremben egy Corvette , nagyon jó állapotban 1 játék 50 Ft 3 labda , sajna a karokat trükkösen állították be a normál szög helyett lefele állnak és így alig lehet a karon megtartani a golyót.....  :-[
Naplózva
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2008. november 09. - 19:44:04 »

Hy Nyiregyen csak ennyi flippert tudsz ,mert oda járok suliba s jó lenne ha volna választék,meg jó volna összespanoskodni flipperfanatikusokkal,amugy csak szólok hogy aki Mátészalkán jár akkor támadja meg a NET-cafe-t a vasútállomásnál mert ott egy Yunkjard található,sztem ezaz egyedüli a városba ezen tolom mindig:)
Naplózva
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2008. november 15. - 08:49:15 »

Vasútállomás ...Bakter söröző....DRACULA...50pénz...5laszti...Elég könnyű lökdösni,de hamar le is tilt,nekem a 4.-ik játéknál fennakadt a golyszli és akár hogy rángattam nem gurult le szóval pfff pechem volt és ott is hagytam
Naplózva
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2008. november 15. - 21:33:04 »

10Ft/golyó.  :dance Ezt érdemes kihasználni!
Naplózva

vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2008. november 16. - 09:49:22 »

10Ft/golyó.  :dance Ezt érdemes kihasználni!
Ott találkozunk Sokol szokott időben.
Naplózva

"It will never work!"
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2008. november 18. - 11:52:06 »

Na ma akkor meló után negyed 5 krül tuti rákattanok  :D

pinballpeter: ha arra jársz Te is összefuthatnánk....
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2008. november 19. - 09:07:42 »

Na meglátogattam a helyet.... Egy kocsmán belül van kialakítva egy játékterem szerű szoba , aminek se ablaka se semmi szóval teljesen sötét ezzel még baj nem is lenne de a flipper háttérvilágítása nem megy ami így együtt nagyon gáz , bár idővel a pultoscsaj vmi világítást kapcsolt de az alig számított vmit inkább semmit.... a karok pont olyan erősek amilyennek lennie kell mindent könnyen meg lehet velük lőni , a pálya jó állapotú szóval ha lenne GI akkor minden megfelelő lenne.....

Az viszont hogy még így is teljesen belezúgtam a drakulába az tuti , a hangulata óriási már már ott tartok a föld alól is szerzek 1-et magamnak :D sajnos a 6-ik játék után én is felakasztottam egy labdát és bárhogy döntöttem emeltem nem jött le és abba maradt a móka :C :C :C jeleztem is a pultos kisasszonynak aki annyit mondott hát ő ehhez nem ért... és így jártam....
Naplózva
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2008. november 19. - 10:15:42 »

Baddeni ha tegnap fórumózok akkor tuti mentem volna draculázni,igy csak ma vettem észre de holnap 4 fele ráérek ...A corvette nekem nagyon gyengén megy valahogy nem viselkedik a golyó ,a jobb oldali rámpán állandóan visszagurul a laszti ,/valyon gyengék a karok/s még 50-est se tudok váltani sehol ,egy lélek sincs abba a terembe ,semmi erősítő ital:)...Na én holnap mek vagy a vámpírhoz/persze ha már valaki leszedte a fennakadt golyót/ vagy a corvett-hez...... baddeni ha ráérsz nézz el

Amúgy én is szóltam a csajnak a multkor hogy fennakadt a golyó de nekem is azt mondta hogy nem ért hozzá biztos ment a BALL SEARCH zárásig,amugy ha ki-be kapcsolom nem felejti el vajon azt a golyót vagy ugyanúgy keresi?
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2008. november 19. - 11:41:11 »

Csütörtökön 4-ig melózok de utánna , én is terveztem egy kis vámpírvadászatot  :)
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2008. november 20. - 00:58:18 »

Csütörtökön 4-ig melózok de utánna , én is terveztem egy kis vámpírvadászatot  :)

nah. flipperklub Nyiregyhazi tagozat alapito gyules :D)
hajra ! :D
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2008. november 20. - 15:19:00 »

Szivatnak a melóhelyen ezért 4 óra nem fog menni de 6 után 10 percel tutti ott leszek :D fakarókkal és 50 forintosokkal felszerelve  :dance
Naplózva
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2008. november 23. - 14:30:25 »

Pedig ott voltam csütörtökön fél4től fél6ig ...de idő volt úgyhogy léptem..2 óra alatt szétzúztam magam,na majd legközelebb, Nyíregyiek ha van kedvetek tényleg összehozhatnánk egy kis összejövetelt!!!..Na üdv
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2008. november 26. - 16:10:26 »

Myst multiball nem működik  :-[ simán bead 1 plussz golyót  :-[ és a háttérvilágítás még mindig nem megy DE a beszorult golyót kiszedtem :D
Naplózva
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2008. november 27. - 12:14:32 »

Nahh, a Nyíregyházi tagozatnak van már szerelőjük!  :banan: :banan:
Naplózva

baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2008. november 28. - 08:07:08 »

Tegnap este szakítottam 1 kis időt vámpírölésre és már akkor jól indult mikor az állomásnál a kocsiból kiszállva leszóllított egy örömlány (akarsz d**ni 10.000 ért) na de ez csak a story eleje mert utánna még igazoltattak a rendőrök flipperezés közben  :reklamal: le is ment egy golyóm.... De a lényeg eddig olyan 100 milla körül tudtam csinálni ami elég kevés mert a replay-t 270 körül adja.... na szóval miután egy pár 50-est bedobáltam elkaptam a fonalat és multiball multihátán majd valahogy 750 milla körül fejeztem be :D :D :D ami feltűnt hogy minden golyó lemenetelkor a rat bonusom 117 milla volt a 4. labda után.... annyira nem ismerem ezt a gépet de ha valaki tud mesélni a rat bonusról azt meghallgatnám......
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2008. november 28. - 12:12:27 »

.... annyira nem ismerem ezt a gépet de ha valaki tud mesélni a rat bonusról azt meghallgatnám......
Én tudok, de csak telefonon, mivel a rendőrökkel kicsit megijesztettél...
Naplózva

"It will never work!"
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2008. november 28. - 18:38:22 »

Tegnap este szakítottam 1 kis időt vámpírölésre és már akkor jól indult mikor az állomásnál a kocsiból kiszállva leszóllított egy örömlány (akarsz d**ni 10.000 ért) na de ez csak a story eleje mert utánna még igazoltattak a rendőrök flipperezés közben  :reklamal: le is ment egy golyóm.... De a lényeg eddig olyan 100 milla körül tudtam csinálni ami elég kevés mert a replay-t 270 körül adja.... na szóval miután egy pár 50-est bedobáltam elkaptam a fonalat és multiball multihátán majd valahogy 750 milla körül fejeztem be :D :D :D ami feltűnt hogy minden golyó lemenetelkor a rat bonusom 117 milla volt a 4. labda után.... annyira nem ismerem ezt a gépet de ha valaki tud mesélni a rat bonusról azt meghallgatnám......


rat bonus megmarad. tulajdonképen gyűjtögeted a pontokat amikor csinálod.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2008. november 30. - 09:19:00 »

A Rat bonus elindul ha egy párszor belövöd a jobb sling fölötti lukba a golyót.Beállítás szerint ez a szám változhat.
Ezután elindul a számláló rendszerint 15-ről és neked ezalatt minél tőbb patkányt kell megsemmísíteni.
Az első patkány 500k-t ér,a követketők pedig plusz 50 k-t  ér mindig.
Legjobb ratbonus közben a gombákhoz tolni a golyót,vagy ami még jobb multiballt  esetleg mindhárom multiballt egyszerre elindítani
1.Coffinban  2 golyó Lockolva
2.Myst multi startra készen
3.Castle multi elindít
4.Castle multiból a másik két multiball elindítása
Eközben ha van  Rat n Bat bonus felpöröghet akár milliárdig is,minden jackpotot tripláz 30M minden lövés,a coffin jackpot felmehet300M-ig
a Castle jackpot- 480M ig aztán észre se veszed és átpörgött(10MRD).A rámpát is csak 255ig számolja,és ráadásul LOOP -ként írja ki
pedig az rámpa.
Naplózva

Pinball is Dead
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2008. november 30. - 10:31:22 »

A Rat bonus elindul ha egy párszor belövöd a jobb sling fölötti lukba a golyót.Beállítás szerint ez a szám változhat.
Ezután elindul a számláló rendszerint 15-ről és neked ezalatt minél tőbb patkányt kell megsemmísíteni.
Az első patkány 500k-t ér,a követketők pedig plusz 50 k-t  ér mindig.
Legjobb ratbonus közben a gombákhoz tolni a golyót,vagy ami még jobb multiballt  esetleg mindhárom multiballt egyszerre elindítani
1.Coffinban  2 golyó Lockolva
2.Myst multi startra készen
3.Castle multi elindít
4.Castle multiból a másik két multiball elindítása
Eközben ha van  Rat n Bat bonus felpöröghet akár milliárdig is,minden jackpotot tripláz 30M minden lövés,a coffin jackpot felmehet300M-ig
a Castle jackpot- 480M ig aztán észre se veszed és átpörgött(10MRD).A rámpát is csak 255ig számolja,és ráadásul LOOP -ként írja ki
pedig az rámpa.

Na ezt kipróbálom én is !  Köszi  RAMP ! :respect2: :jolvanjol: :beer:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2008. november 30. - 22:28:50 »

Na akkor tehát van egy nagyon gyagyás haverom s azt mondta hogy FLIPPERGÉP!!! :banan: található a Búfeljtő kocsmába vagy vendéglő vagy mibe, KB egy hónapja volt ott semmi infót nem tudok hogy milyen lehet de elvileg van ha valaki talán arra jár akkor betopanhatna egy kávéra,...ha raáérek majd én is betoppanok ,remélem hogy nem kamuzott!!!
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2008. december 02. - 09:07:21 »

Köszönöm a segítségeket Rat bonushoz mindenkinek  :respect2:

ha minden összejön ma benézek a búfelejtőbe :D hátha nem búslakodni hanem flipperezni fogok :D :D :D
Naplózva
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2008. december 11. - 07:39:13 »

Elvitte a tulaj a drakula flippert  :-[ és a helyiség bezár szóval már vissza se hozzák.......  :balkta
Naplózva
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2008. december 13. - 12:30:45 »

Csak szólok hogy a Corvette-et is elvitték,.......nem lesz Nyíregyen Flipper?
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2008. december 13. - 12:49:10 »

Hat akkor ideje lesz egy sajat gepet venni!  :beer:
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2008. december 13. - 18:53:41 »

és a tírplázában mi a helyzet?
Naplózva

Pinball is Dead
SOKOL
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 909



E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2008. december 13. - 19:58:23 »

Ilyenkor télvíz idején biztos nem felújítani vitték haza.
Figyeljétek a sajtót, az eladó gépek rovatban...
Naplózva

baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2008. december 16. - 12:57:34 »

Nyírplázában vót valamikor de azóta ott is csak a zoxigén maradt......

pinballpéter: a Búfelejtőben nincs masina tegnap voltam ott....

kezdem azt érezni a világvégén lakok.......

Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2008. december 16. - 21:32:09 »

Beszéltem egy ismerősömmel. A Rákóczi sörözőben van egy TZ.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2008. december 17. - 09:42:59 »

Köszi szépen az infót sajnos a flipper rettentő állapotban van , háttérvilágítás alig alig az is ledekkel , jobb flipperkar használhatatlan...... látszottam már TZ-n és nagyon bejött de ezen sajnos szenvedés és nem élvezet a játék  :-[ bár ez is több mint a semmi.......
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2008. december 17. - 10:12:01 »

Köszi szépen az infót sajnos a flipper rettentő állapotban van , háttérvilágítás alig alig az is ledekkel , jobb flipperkar használhatatlan...... látszottam már TZ-n és nagyon bejött de ezen sajnos szenvedés és nem élvezet a játék  :-[ bár ez is több mint a semmi.......
Hibajelentést leadtam...
...van még egy CORVETTE: Gája söröző.  debreceni út METRÓ előtti lámpánál balra utána kb 1km és megint ballra. Ha nem találjátok érdeklődjetek vmi helyinél... :kezdo
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
baddeni
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 145


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2008. december 18. - 08:47:18 »

Köszi az infót  :respect2:  Hát mégis van remény  :D
Naplózva
pinballpeter
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 25



E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2009. június 23. - 09:48:40 »

Gergelyugornya Tiszaparton egy Baywatch található(elég szar állapotba),Mátészalka Fesztivál sörözőbe pedig egy Scared Stiff(jó állapotba)na hát most csak ennyit tudok üdv mindenkinek
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2009. június 23. - 22:25:55 »

A Nyírplázába be volt csukva  a játékterem és az ajtó le volt ragasztva ,  rajta a pláza pecsétje. Olybá tűnt , mintha nem fizetnék a bérleti díjat . Flipperezni nem tudtam.  :-\
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Lang
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1746



E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2009. június 23. - 22:37:35 »

Az a pecsét rajta van már egy ideje... :futyul
Én speciel dolgozni nem tudtam  ;D !
Naplózva

  Nem tündérke,a kívánság az kívánság!Úgyhogy térdelj le szépen!!!!
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Nyíregyházán « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!