Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 21:29:38

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Kiemelt  |  Rendkívüli történések  |  Topic: Fontos változások! « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Fontos változások!  (Megtekintve 28104 alkalommal)
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Dátum: 2010. november 14. - 17:23:33 »

A mai napon (2010.11.14) megtartott közgyűlésen az alábbi döntések születtek:

1) A valamely indok miatt kitiltott fórumozók amnesztiában részesülnek. Újra olvashatják, hozzászólhatnak a fórum témáihoz. Sok személyi ellentét és hosszú vita előzte meg a kérdést ami után a tagság úgy döntött ez a határozat MINDENKIRE érvényes. Kérünk Titeket, tartások be a fórumszabályokat!

2) A végleges kitiltás intézménye megszűnik, a kitiltott felhasználók egységesen fél éves pihenőben részesülnek.

3) A vitás kérdések elkerülése végett, a taggyűlés engem hatalmazott fel arra hogy a fórumszabályzatot be nem tartó felhasználókat felfüggessze. A felfüggesztett felhasználók sorsáról a tagság belső topikban szavaz. Ezt én kötelező érvényűnek tekintem és a döntésnek megfelelően cselekszem. Célunk az egységes moderáció, és a vitás kérdések elkerülése.

4) hokuszpok globális moderátori felhatalmazást kapott, egyenlőre a következő taggyűlésig...

5) Az interneten található gépek topik megszüntetésre kerül. A sok vita miatt, kérünk mindenkit a saját gépet hirdesse!

6) A közgyűlés úgy határozott hogy egy felhasználó egy időben maximum 3 flippergépet hirdethet. Ez csak a flipperekre vonatkozik.


Kérjük az új szabályokat tartsátok tiszteletbe, jó fórumozást kívánunk!


EMFKE
« Utoljára szerkesztve: 2010. november 14. - 18:00:05 írta Liti » Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2010. november 14. - 17:36:47 »

Kérem a most újra aktivált felhasználókat és az esetleges dupla regeseket írják meg pm-ben melyik felhasználójukat használják a jövőben!
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2010. december 28. - 13:20:37 »

Hurra Hurra, vegre atallt a dns !
Megkerek mindenkit, egyenlore ne toltson fel kepeket az oldalra, amig nem szolok.
Naplózva
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2010. december 29. - 14:17:11 »

no akkor szolok, ugytunik megoldodott a kepfeltoltesi mizeria, mindenki nyomas ezerrel forumozni, feltolteni miegymas, hogy legyen moderalnivalo  ;D
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2010. december 29. - 16:22:49 »

köszönjük szépen hokuszpk!

Ezek szerint sikeresen átköltöztünk?
Naplózva
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2011. november 18. - 22:59:18 »

Ha nem jon kozbe semmi, szombatrol vasarnapra virradora koltozik a forum. Maradunk a jelenlegi szolgaltatonal, de egy nagyobb kapacitasu szerverre kerulunk. Elmeletileg eszre sem vesszitek. Ha megis, akkor elore is elnezest kerek, es ebben az esetben termeszetesen mindent megteszunk a mielobbi visszateres erdekeben.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2016. augusztus 02. - 22:09:53 »

Ma átrendeztem, takarítottam a fórumot, nyitottam egy új szekciót, több fórum részt összevontam. A 0 hozzászólással rendelkező regek akik nem léptek be több mint egy éve törölve lettek.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Kiemelt  |  Rendkívüli történések  |  Topic: Fontos változások! « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!