Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 09:42:16

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Stern - Game of Thrones « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Stern - Game of Thrones  (Megtekintve 9425 alkalommal)
aquasonic222
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 156



E-mail
« Dátum: 2015. szeptember 04. - 16:16:58 »

Jön az új Stern  ;D

http://blogs.wsj.com/speakeasy/2015/09/04/hbo-teases-game-of-thrones-pinball/
Naplózva

No Fear

"In Pinball we trust."
LP
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 153


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2015. szeptember 04. - 22:39:15 »

Steve Ritchie facebookon: "It is good to be King, is it not?"  :)
Naplózva
aquasonic222
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 156



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2015. szeptember 09. - 06:41:52 »

Első képek: http://blogs.wsj.com/speakeasy/2015/09/08/heres-your-first-look-at-game-of-thrones-pinball-exclusive/
Naplózva

No Fear

"In Pinball we trust."
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2015. szeptember 09. - 11:17:55 »

Ha ez igy megy tovabb, csödbe fogok menni.....de amig a szoftvere kesz lesz, addig legalabb tudok ra sporolni.
A szokasosan a Premium biztosan jol fog kinezni.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2015. szeptember 09. - 11:49:07 »

Nem aggódok, nem fogsz csődbe menni. mi magyok viszont csak képekről fogjuk nézegetni, az biztos  :)
Egyébként a kabinet teljesen LOTR feeling nekem. A pályáról még nem nyilatkozok, de remélem nem a MM gyártásából kimaradt sárkányokat fogják felhasználni feketére festve  :gondol
Naplózva

"It will never work!"
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2015. szeptember 13. - 00:19:36 »

Ezért tűnt üresnek annyira :-D az alap verzióban nincs mini PF csak a Pro-ban.
6000 dollárért nem jár.Taps...
http://www.ign.com/articles/2015/09/08/game-of-thrones-pinball-machine-first-images-details-and-release-window
Naplózva

Pinball is Dead
aquasonic222
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 156



E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2015. szeptember 30. - 19:49:23 »

2 órás stream hétfőről Steve Ritchie-vel :D Ja és a pónikat is gyalázzák  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=zm0nVSxhc0Q
Naplózva

No Fear

"In Pinball we trust."
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2016. február 22. - 07:10:45 »

Játszottam rajta tegnap (Bécs Cafe Jetzt )rettenetesen üres és szórja  a pontokat.
Effektekkel megpróbálták feldobni a gépet de ez akkor is egy üres sz.r...Ebben semmi nincs.
Olyan mintha kivennénk a üres Rolling Stonesból Jaggert és kapna egy másik témát.
Szóval oda se kell menni többet amúgy is sz.r a hely annak ellenére hogy nincsenek c.gányok.
Naplózva

Pinball is Dead
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2017. július 18. - 09:50:28 »

GOT Első benyomások .

A tavalyi ARCADE kiállításon volt szerencsém hosszabban kipróbálni a GoT flippert. Előtte nem keltette fel az érdeklődésemet , de mivel nagyon szeretem a sorozatot , mindenképpen megért egy próbát. Mint páran tudjátok a zene és az effektek gyakran elvarázsolnak egy flippernél a (TOTAN-ba is így szerettem bele anno)  GoT zenéje is hasonló hatással volt rám. Az ezt követő hónapokban egyre többet foglalkoztatott a dolog. Sokat néztem youtube videókat , leírásokat , olvastam fórumbejegyzéseket és konzultáltam Ernővel a gépről. Általában a PRÉMIUM felszereltségű gépek tetszenek , mivel játékélményben többet adnak. (ld AC/DC-mini PLF , keresztrámpa...)  . Ez alól most kivétel a GoT, amin én magam is csodálkoztam. A mini plf megakasztja a játékot és elhelyezése , kivitelezése is számomra prototípusként hat. A játékosok is szinte egybehangzóan ezt állítják , hogy jobb a PRO model. Ezek alapján jutottam el odáig , hogy szívesen látnék hosszabb távon egy ilyen gépet a FlipperFarmon. 

2017 júniusában meg is érkezett a flipper. Ez már a legújabb SPIKE rendszer,2017 januári gyártás. (Color DMD még nincs is fejlesztve hozzá.)  Tervezem a színes kijelzőt (sok filmes betét van benne) és egy shaker motor beszerzését.

A játékát tekintve számomra NoFear típusú , a folyamatos rámpalövések miatt.
A fényjátéka gyönyörű – mint a legutóbbi modern STERN gépeknek.
Nagyon jól át lett emelve a film témája és a történet. A házak(családok) kiválasztásával kell kezdeni a játékot. Külön feldobja a játékot , hogy több - a filmben előforduló nyelveken - ad be hangeffekteket a flipper. 

Folyt köv...
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2017. július 18. - 22:12:19 »

Jo döntest hoztal ;)

Akit erdekel az a lenti linken letöltheti a GoT jatekmeneteröl keszült irast.
 
http://sternpinball.com/upload/games/game-of-thrones/pro/Stern%20Pinball%20Game%20of%20Thrones%20PRO%20Strategy%20Guide%20.pdf

Ernö
Naplózva
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2017. augusztus 24. - 16:04:19 »

Folytatás...


Előző posztom óta majdnem minden nap szakítottam időt egy kis játékra.

Nagyon tetszik , hogy minden családnak külön színe van és választásakor ebben pompázik a gép.

Nagyon kell tudni játszani rajta , mert a háborúk időre mennek és ha nem tudod legyőzni az ellenfelet akkor kezdheted előről. Nem kezdőknek való. Én eddig 3 családig jutottam. Ha nem lövöd pontosan a rámpát akkor kivágja oldalra vagy lejár az időd , ez kissé stresszes.

Ha elmélyültél a Trónok Harca történetében akkor különösen élvezhető a gép. Nekem olyan minden játék mintha megnéznék egy új részt a sorozatból !

Egy dologgal találkoztam eddig ami kicsit gyenge ez pedig a video mód.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Stern - Game of Thrones « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!