Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 18:26:02

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Arcade és Coin Op részleg  |  MAME  |  Topic: HyperSpin « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: HyperSpin  (Megtekintve 10506 alkalommal)
aty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142



E-mail
« Dátum: 2017. szeptember 06. - 10:30:35 »

Sziasztok,
Van itt még valaki, aki foglalkozik ilyesmivel?
Naplózva
deep
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 211


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2017. szeptember 07. - 20:25:39 »

Nekem van egy ilyenem:
https://www.youtube.com/watch?v=_3pA2gdxL2M&t=131s
Naplózva

DataEast - Jurassic Park
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2017. szeptember 15. - 12:43:18 »

szia aty: miben segíthetek neked? :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
aty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2017. szeptember 15. - 12:59:43 »

szia aty: miben segíthetek neked? :)
szia emkfan

köszönöm, hogy érdeklődsz, deep-pel már váltottunk pár PÜ-t és nagyon jó workaround megoldást javasolt, amit megelégedéssel használok

Azért, ha már foglalom itt a tárhelyet, leírom röviden a problémát:
Hyperspin keretprogival használok több emulátort, pár kedvenc fiatalkori játékomat szoktam néha gyűrni.
Az arcade gépemben egy Xin-mo USB-s joy és gomb illesztő üzemel, ha közvetlenül az emulátorral használom, akkor gondmentesen, de mióta elétettem a csicsát (Hyperspin) a spin választómenüben ha joyjal léptetek, akkor a játék menü, vagy választó elkezdett rohanni abba az irányba, amerre elnyomtam a joyt. Ha a billentyűzettel lépkedtem, akkor minden OK, sőt a "rohanást" is egy billentyűzet nyomással lehetett megállítani..

Illetve régebben mame-zőtől akartam még kérdezni, hogy megoldható-e, hogy a high score-ok megmaradjanak, ha kilép az ember a programból?
Tudom, fórumok vannak a neten, csak nekem meg kevés volt az időm és kérdezni ugye nem bűn ;)

Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2017. szeptember 15. - 13:03:03 »

A mame természetesen tárolja az eredményeket, nem is tudom miért nem marad meg neked ez furcsa nekem, illetve a joy problémádra a hyperspin beállításánál kell finomhangolnod, mert ha jól emlékszem, akkor az felülírja a mame gomb beállításait. rég használtam, mostanában Pinballx-et használok :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
aty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 142



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2017. szeptember 15. - 20:19:56 »

sajnos a hyperspinben nincs lehetőség ezt a hibát kiküszöbölni, így marad a vezérlésben a jioy kikapcsolása és billentyűzetre mappelés

pinballX-et én is használgatom(nám), he lenne időm, tovább kellene lépni a virtuális flipperemmel, bízom benne, hogy a téli estéken lesz rá módom


mame csúcsokkal kapcsolatban azért olvasgattam, leírják, hogy régebbi verziókon volt ilyen funkció, de valamiért kivették a talán 1.40 felettiekből,de
a mame.ini-ben ha átírjuk az autosave funkciót;
---------------------
# CORE STATE/PLAYBACK OPTIONS
#
state                     
autosave                  1
----------------------
 akkor elvileg mennie kell. na ez nálam nem megy :(

Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Arcade és Coin Op részleg  |  MAME  |  Topic: HyperSpin « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!