Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 23. - 16:40:24

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Agárdon « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperek Agárdon  (Megtekintve 19748 alkalommal)
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Dátum: 2006. július 24. - 14:54:00 »

Tales from the crypt, elmegy állapotban.
« Utoljára szerkesztve: 2007. november 29. - 15:23:38 írta Liti » Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2006. július 24. - 22:18:05 »

Quote from: izs-49
Tales from the crypt, elmegy állapotban.


Uhh tetszik ez a titulus....
 :mrgreen:
Naplózva
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2007. június 26. - 10:45:01 »

A Csutora étteremtől a part felé haladva, kb 100 méter után fel lehet lelni egy Elvis-t, szegény jószág már tavaly is ott volt, az addigi bajai (heveny kétoldali karmegbízhatatlanságban szenved, van olyan, hogy nem, vagy csak későn reagál, és van olyan, hogy magától üt) súlyosbodtak azzal, hogy nem érzékel az ajtó a Hotelnél, és egységes szürke kosz borítja a pályát és néhány izzó nem megy, de legalább 5 golyót ad  ;D
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2007. július 19. - 13:48:29 »

megyek szombaton korbenezek hatha akad sok :D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2007. július 20. - 07:40:52 »

megyek szombaton korbenezek hatha akad sok :D
szombaton én is megyek egy nagyobb rendezvény kedvéért. előtte viszont jó lenne ütni egyet
Naplózva

"It will never work!"
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2007. július 20. - 09:21:37 »

Én is lent leszek szombaton, nyaralófelújítás okán, pontosan emiatt viszont én csak estefelé érek rá, de ha jó valamelyikőtöknek, találkozhatunk némi játék okán...   :beer: :beer: :beer:
Telefonszám privátban megy.   :D
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2007. július 20. - 14:47:34 »

Számot elmentettem. A rendezvénynek kb este 11:00-kor lesz vége, nem túl késő? Mikor zár a bazár?
Naplózva

"It will never work!"
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2007. július 22. - 11:42:09 »

Mit láttatok Agárdon ,milyen flipperek vannak? És milyen állapotban?
Prostik vannak,milyen állapotban?(egyik haver kérdezi)
Naplózva

Pinball is Dead
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2007. július 22. - 16:36:57 »

Mit láttatok Agárdon ,milyen flipperek vannak? És milyen állapotban?
Prostik vannak,milyen állapotban?(egyik haver kérdezi)
Éfélkor lett vége a koncertnek. Indultunk is vissza, mivel kaját meg nem találtunk. Úgyhogy a dologból nem lett részemről sok.
Prostik vannak,milyen állapotban?(egyik haver kérdezi)
Egyik haver látott és próbált is egyet. Azt mondta 8/10-es.
Naplózva

"It will never work!"
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2007. július 23. - 10:46:25 »

Ramp: én a fentebb említett Elvis-ről tudok, de ugye az messze nem 100-as állapotban leledzik...
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2007. július 24. - 12:48:52 »

koncert,kaja, mindent kitaláltok csak flipperezni ne kelljen.8/10?kösz az infóta haver nevében(nemigen megy mert flipperezni is akart).
Az Elvist pedig tényleg nem érdemes forszírozni ismerem a Noiretből-2/10.Az is csak azért mert nem volt rajta keresztpánt.
Naplózva

Pinball is Dead
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2007. július 24. - 15:06:00 »

koncert,kaja, mindent kitaláltok csak flipperezni ne kelljen.8/10?kösz az infóta haver nevében(nemigen megy mert flipperezni is akart).
Az Elvist pedig tényleg nem érdemes forszírozni ismerem a Noiretből-2/10.Az is csak azért mert nem volt rajta keresztpánt.

piacteren a gyrosos mellett (brandy bandi) van 1 wc94, 8/10, kijelzo also fele nuku nem nagyon csak egy kis csikban, torott plastikok, kicsit lejt jobbra 4-5 izzo nem eg de ad midnent kapus is mukodott, rampakat lehet vele loni rendesen nem volt kargyengules. kicsit halvanyan egnek az izzok.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2007. július 24. - 15:07:37 »

Ramp: én a fentebb említett Elvis-ről tudok, de ugye az messze nem 100-as állapotban leledzik...
hat de azt nem tetcett mondani, hogy jo messze lesz tolem, na meg anyumat nem akartam magara hagyni :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2009. június 22. - 09:02:15 »

Az Elvis helyén most egy Fish Tales lakik, 100Ft/5 golyó.
A playfield aránylag rendben van, de sajna elektronikailag nem igazán megbízható.
A hang néha elmegy, néha visszajön, és megesett, hogy játék közben egyszercsak elmegy minden, karok leállnak, pár másodperc után visszatér az előző állapotba, de ugye ez pont elég arra, hogy a golyó leficcenjen, és jöhet a következő játékos.
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2010. június 13. - 23:13:09 »

Az Elvis helyén most egy Fish Tales lakik, 100Ft/5 golyó.
A playfield aránylag rendben van, de sajna elektronikailag nem igazán megbízható.
A hang néha elmegy, néha visszajön, és megesett, hogy játék közben egyszercsak elmegy minden, karok leállnak, pár másodperc után visszatér az előző állapotba, de ugye ez pont elég arra, hogy a golyó leficcenjen, és jöhet a következő játékos.

A Fish tales helyén egy gyönyörű Stern Indy lakik.
100% os állapot, nem tilt, 5 golyó, 2 százasra 3 credit, hibátlan működés. olcsó sör, szép csajok. Mi kell még? irány Agárd! :D
(A wc kulcs felakasztva a falon)
 :pinball:
Naplózva

fusion malfunction
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2010. június 20. - 12:21:37 »

Az Elvis helyén most egy Fish Tales lakik, 100Ft/5 golyó.
A playfield aránylag rendben van, de sajna elektronikailag nem igazán megbízható.
A hang néha elmegy, néha visszajön, és megesett, hogy játék közben egyszercsak elmegy minden, karok leállnak, pár másodperc után visszatér az előző állapotba, de ugye ez pont elég arra, hogy a golyó leficcenjen, és jöhet a következő játékos.

A Fish tales helyén egy gyönyörű Stern Indy lakik.
100% os állapot, nem tilt, 5 golyó, 2 százasra 3 credit, hibátlan működés. olcsó sör, szép csajok. Mi kell még? irány Agárd! :D
(A wc kulcs felakasztva a falon)
 :pinball:

ja és középen van tüske is.  :taps:
Naplózva

fusion malfunction
evertonian1972
Egyesületi Tag
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 396



E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2010. július 10. - 20:32:57 »

Igaz nem Agárdon hanem a Velencén a szabadstrandon talált a fiam egy Judge Dred-et és egy Flinstons-t
mindkét gép 100ft/5 golyó  :taps:
Naplózva

Locomotion
Vis Major
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 177



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2010. augusztus 19. - 11:36:06 »

Ma megyünk Agárdra, majd jól lecsekkolom azt az Indy-t...   :)
Naplózva

Hö!
______________

I'LL BREAK YOUR FINGERS NEXT TIME!!!
aquasonic222
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 156



E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2012. május 13. - 19:06:09 »

Voltam ma Agárdon nosztalgiázni egy kicsit, a Stern Indy helyén egy T2 van 100Ft/4 golyó, nem rossz állapotban, meg egy lejtőn áll, úgyhogy lehet kb 3 fokos a pálya lejtése, így még a rámpákat is meg lehet lőni a nem túl erős karokkal... ja és valami értelmes ember a jobb oldalával pont egy fal mellé tette, uh nem túl könnyű célozni a gunnal. aztán láttam még egy Williams Indyt a Bambusz söröző nevű helyen a Nádas étterem mellett, ezt nem próbáltam mert épp 3 helyi ütötte és nem volt kedvem kivárni. Gyanítom ez is 100Ft/4 golyó.
Naplózva

No Fear

"In Pinball we trust."
voicegab
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2012. július 14. - 13:39:13 »

Igen! Igazad van a Bambusz sorozoben 100Ft/4 golyo van. Magan a gepen erezheto az ido vasfoga de osszessegeben rendben van. Teljesen korrekt jol jatszhato. Talan lehetne kisse hangosabb...:)
Naplózva

T2,PinBot,Dr.Who
voicegab
Insert Coin
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2013. június 10. - 22:58:55 »

Voltam ma Agárdon nosztalgiázni egy kicsit, a Stern Indy helyén egy T2 van 100Ft/4 golyó, nem rossz állapotban, meg egy lejtőn áll, úgyhogy lehet kb 3 fokos a pálya lejtése, így még a rámpákat is meg lehet lőni a nem túl erős karokkal... ja és valami értelmes ember a jobb oldalával pont egy fal mellé tette, uh nem túl könnyű célozni a gunnal. aztán láttam még egy Williams Indyt a Bambusz söröző nevű helyen a Nádas étterem mellett, ezt nem próbáltam mert épp 3 helyi ütötte és nem volt kedvem kivárni. Gyanítom ez is 100Ft/4 golyó.

T2 lecserelve egy Corvette-re :) Bambusz sorozoben maradt az Indy.
Naplózva

T2,PinBot,Dr.Who
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2014. augusztus 15. - 18:40:19 »

Munka közben találtam egy gépet,rögtön ki is próbáltam!Itt belefér az időbe! :) :)

GMG kocsma,kávézó Szövetkezetek útja 1-3

Egy Theater Of Magic van,szörnyű állapotban.Doboz hol forog hol nem,multiballt nem lehet csinálni,mert a Trap Doornál nem jó valami és ezért a doboz mögötti pöcköt fel sem emeli.Ha netán véletlenül beleesik a golyó hátul a dobozba,akkor sem lockolja el.
Gombák nagyon gyengén ütnek,bal kar kicsit feljebb ál a kelleténél,ezért nagy rampát nem lehet lőni.

100HUF/ 4 golyó!

Az alap szabad játék elég magas,asszem 900mió körül van.Nem egyszerű megcsinálni multi nélkül.
Jelenleg 2mrd körül van a grand,többet nem tudtam csinálni,mert mennem kellett tovább.4 játékot hagytam benne,majd jövőhéten lejátszom.  :D  Úgysincs bekapcsolva sose!
Naplózva
SZK
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 292


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2015. február 14. - 20:43:42 »

GMG kocsmából távozott a Theatre Of Magic,helyette Addams Family! Állapota katasztrófa,inkább ne is beszéljünk róla!   :wc

Balatoni út 74. Bambusz söröző:White Water.Minden működik rajta,kivéve a bal oldali lock target.Emiatt sajna nincs multiball,és a végjétékot (Vacation Jacpot) sem lehet megcsinálni :(  Karok nagyon erősek,sokszor szó szerint repül a golyó! Nagyon könnyű vele játszani,mert alig lejt,kezdő játékosoknak erősen ajánlott! :)
Naplózva
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2015. június 08. - 12:50:52 »

GMG kocsmából távozott a Theatre Of Magic,helyette Addams Family! Állapota katasztrófa,inkább ne is beszéljünk róla!   :wc

Balatoni út 74. Bambusz söröző:White Water.Minden működik rajta,kivéve a bal oldali lock target.Emiatt sajna nincs multiball,és a végjétékot (Vacation Jacpot) sem lehet megcsinálni :(  Karok nagyon erősek,sokszor szó szerint repül a golyó! Nagyon könnyű vele játszani,mert alig lejt,kezdő játékosoknak erősen ajánlott! :)

Van valami változás a Bambusz sörözőben?  ;D Addams nem érdekes mivel az játszhatatlanul szar  ;D ;D ;D
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Agárdon « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!