Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 25. - 07:17:57

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Debrecenben « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperek Debrecenben  (Megtekintve 75374 alkalommal)
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Dátum: 2005. április 01. - 12:41:01 »

Debrecen Pláza-Independence Day,Creature of black...,Revenge of mars,Scared ..,Gyöngy presszó-Monster bash,Oázis presszó-Rollercoaster tycoon,Ibolya pr-Star wars episode one,Tavasz pr-Fish tales,Fundango étterem-Mars attack,Arabian nights,talán ezek a legtűrhetőbb helyek.Ha külföldre mentek München oktoberfest,Wien-prater(vidámpark).
Naplózva
bartox
Guest


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2005. április 02. - 15:59:26 »

A Plázában lévő Independence Day bal karja rossz, most voltam ott. A Revenge of Mars-ot nem találtam már ott, van helyette Terminator 2, ez is, meg a Scared is jó állapotban vannak. A Lillában van No Fear, az is jó állapotban van megítélésem szerint. Nem tudod, Twilight Zone van valahol a környéken, mert az a favorit nálam, így sajnos csak a VP-s verzióval tudok játszani, de az mégsem egy valódi gép.
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2005. április 06. - 12:08:38 »

Nincs tudomásom szerint,ha lesz szólok.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2005. április 12. - 14:20:20 »

A Füredi utcán (mekivel szemben) van Medeival Madness. Főnix mellett a Hódos előcsarnokában Fish Tales van de elég elgyötört állapotban. Van egy Addams Family is csak nem tom a prsszó nevét (ha fontos utána tudok érdeklődni milyen utca...:-)

[color=red:32d14ef54b]Twilight Zone-[/color:32d14ef54b]t viszont tudok a környéken !!!! Van egy a garázsomban elseje óta, működik is rajta minden és nem is rugdossák szét a részeg vendégek mint sok kricsmiben...
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2005. április 12. - 17:07:35 »

A medievalt lecserélték egy scared stiffre,a TZ-hez pedig gratulálok.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2005. április 12. - 18:58:41 »

Óóóó, pedig mostanában terveztem a Medeivalt kipróbálni, mert ódákat zengenek róla...nem tudod hova vitték? Vagy hol van Medeival Madness Db-ben (esetleg Lord Of The Rings bárhol az országban?)
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2005. április 13. - 13:07:06 »

Ha lemész az oázisba,a scared stiffen szerepel az üzemeltető cég száma ők biztos tudják.Bár eléggé lepukkant állapotban volt.Az ódákkal pedig amit hallottál nem értek egyet,eléggé egysíkú játék.Akkor már inkább Monster bash.A LOTR-ról nem tudok.Valaki viszont írta hogy látott Elvis-t Agárdon az pedig újabb gép,igaz max egy fél évvel.Ha meg tudod oldani,irány ausztria.csá.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2005. április 13. - 14:59:31 »

Monster Bash tényleg jó (annó a Lurdy házban játszottuk) Medeival M. nem tudom még nem próbáltam, dehát kinek mi jön be..én pl a Gottlieb Dataeast és Sega gépekért nem nagyon vagyok odáig.
Elvis-t próbáltam a Westend-ben, nem rossz csak kevés időm volt sajna.
Ausztriát majd megpróbálom, öcsém kint dolgozik úgyis meglátogatom a nyáron...(minden megoldható)
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2005. április 16. - 16:25:39 »

És böszörményben valami?
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2005. április 17. - 00:16:49 »

...böszörményben 2 db-ot tudok hirtelen (és összesen) Korpona presszóban [size=18:6b3fe77746][color=red:6b3fe77746]Fish Tales[/color:6b3fe77746][/size:6b3fe77746], kidobál minden ldalról, játszhatatlanul szemét.
Hajnal presszó [color=red:6b3fe77746]Lethal Weapon 3[/color:6b3fe77746] a táblán egyik égő sem ég, de meglepően játszható főleg hogy a Replay-t nem emeli soha, szóval pótjáték garantált.
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2005. április 19. - 15:00:00 »

köszi az infót,ez elég gyenge.Én sem komázom adatás szemeteket,egy lerobbant gépre pedig kár az időt fecsérelni.A Revenge viszont a plázában van(a múltkor nem láttad).
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2005. május 09. - 12:59:29 »

Van egy Indy a Böszörményi DOBERDÓ UTCA SARKÁN levő Nyuszi pesszóban.Replay-200.000.Olcsó mulatság.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2005. június 01. - 22:41:14 »

Mambo bárban Junkyard flipper és egy utcával előrébb a soron egy NBA Fastbreak
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2005. június 10. - 20:46:49 »

Quote from: Füredi Sándor
Debrecen Pláza-Independence Day,Creature of black...,Revenge of mars,Scared ..,Gyöngy presszó-Monster bash,Oázis presszó-Rollercoaster tycoon,Ibolya pr-Star wars episode one,Tavasz pr-Fish tales,Fundango étterem-Mars attack,Arabian nights


Az utcákat is írd már le légyszi legközelebb (így sajna nem tudom melyik hol van)
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2005. június 11. - 12:43:38 »

okés,amúgyis le akartam írni még egyszer mert azóta sok változott:Ibolya utca-Fandago bar-AF gold edition,Attack from mars,az utca másik végén Gyöngy presszó-AF,Monster Bash,Füredi utca Mcdriveval szemben Oázis-Indiana Jones,Kossuth térből nyíló Kandia utca Szenátor bár mellett Attack from the mars,Kossuth utcán fentebb Tavasz presszó Fish Tales,Vezér utca-rózsaszín párduc-Rocky and bullwinkle..,Nyuszi presszó-Indy,Létai úton Búzavirág söröző High speed2,100m-re Vidám fiúk-World cup soccer94,Balmazújvárosi út Fontana-Congo,Hódos Imre sportcsarnok- fish,ezenkívül nem sok gép lehet Debrecenben,ez lószar egy kétszázezres városban és még nem beszéltem a gépek műszaki állapotáról.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2005. június 11. - 15:58:20 »

Én a múltkor kértem a FUN Kft-s srácokat hogy egy listát a gépek lelőhelyéről adjanak. Azt mondták ilyet nem lehet...pedig az lenne a tuti, hiszen az ő gépükből van kint a legtöbb a környéken.
A Gyöngyben voltunk tegnap este, a fene sem gondolta, hogy 10-kor zár :reklamal: Átmentünk a Fandangoba egy kicsit AttackFM-ozni, kár, hogy a széleket elvétve adja..
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2005. június 13. - 18:06:09 »

valamikor a fun kft tényleg sok gépet fenntartott,lehetett vagy 70-80 flipperük kirakva és kb 3 havonta cserélgették,de mára max 10 flipperük lehet debrecenben,a vidéki helyzetről pedig  nem tudok de hasonló lehet az is.mostanában valami digital east nevű cég rak le gépeket a környéken,látszik hogy frissítik a készletet mert van egy 2001-es gépük is.(rc tycoon)beszéltem velük azt mondták inkább vidéken van masinájuk mert debrecenben nem igazán megy.ebben persze van valami kevesen játszunk mi pedig nem küldjük a fél fizetésünket e gépekbe.visszatérve a funra ők teljesen áttértek a nyerőgépekre nem is akarnak újítani flipperfronton.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2005. július 17. - 13:01:45 »

Imperialban Star Wars, nem mesze tőle az Egyetem sugárúton Ilzner (vagy vmi ilyesmi) bár Batman Forever és No Fear. Hadházi utca és Homok utca sarok Express bár Jurassic Park.
Hajdúböszörményben Korpona presszóban Theatre Of Magic.
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2005. július 18. - 19:39:18 »

DB Pláza-Medieval Madness,T2,Scared Stiff,Revenge of Mars,Sumen utca-Troli megálló mögötti kocsma Attack from Mars(EBBŐL 3 is van db-ben)Fandago-Addams Golden.Az expressben - Indiana .Trófea presszó Vezér utca- fapados Addams.
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2005. július 22. - 19:55:15 »

Megnéztem a Star warst az imperialban.Teljesen új!Az Ilznerben nevetséges a gépek állapota.Voltam a Korpona presszóban,a Theatre tökéletes állapotban van.Egyébként 7.2-t kopácsoltam bele(FSS)Ha van kedved üsd ki belőle aztán majd visszatérek.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2005. július 22. - 20:16:03 »

Nem mondod hogy böszben voltál? És akkor miért nem szólsz????? vpety@freemail.hu minden nap megnézem...Jó, én sem mindig szóltam mikor Db-be mentem. De ha gondolod...
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2005. július 23. - 11:34:16 »

Két hét múlva megyek megint, és egy freemailt küldök előtte.
Naplózva
Guest


E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2005. augusztus 08. - 15:53:57 »

kandia-presszó-kandia utca -Twillight Zone-végre újra látom.
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2005. augusztus 08. - 19:38:32 »

Bolyai utca-Calypso bár-Frankenstein
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2005. augusztus 18. - 15:00:45 »

Sámsoni útból nyíló kis utcában Sarkantyús söröző: World Cup '94.
Nagyerdei Starndon Drakula.
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2005. szeptember 05. - 08:15:34 »

Jó hír a debrecenieknek: Ibolya presszó (Péterfián) Terminator 3.
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2005. szeptember 05. - 12:11:55 »

Akadémia utca-Theatre of Magic.Böszörményiből nyílik.
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2005. szeptember 06. - 09:44:51 »

Sámsoni-Budai nagy antal sarok/Cuba Libre söröző-Creature of The Black Lagoon/teljesen felújított flipper.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2005. szeptember 06. - 21:02:27 »

Creature FROM The Black Lagoon....bár neked elnézek bármilyen elírást, mert tudom, hogy tudod  :mosoly: most is csak azért javítottam, hogy:
1. Javítsak hozzászólásaim arányán
2. Ehhez a géphez kötnek a legszebb emlékek és nekem a neve szent.
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2005. szeptember 07. - 16:33:06 »

Javítottottál és most én is.Az emlékek felidézésére pedig legjobb ha meglátogatod a helyet és megpróbálod kitörölni :mosoly: az 1.4-emet.
Naplózva
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2005. szeptember 07. - 20:09:45 »

Ajaj..az nehéz lesz, mert ha jól emlékszem vmi 1 M körülit "hazudtam" már itt is a fórumon, de 1,4 még nem volt max 1,2.
Ezzel a "kitörölni" szöveggel meg hagyjál légyszi békén, mondtam már hogy nem én voltam...
Naplózva

"It will never work!"
vpety
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1109

Pinball fanatic


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2005. szeptember 10. - 08:10:13 »

A MAMBÓ bárban lecserélték a Junkyard-ot. Most AFM az aktuális gép...
Naplózva

"It will never work!"
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2005. szeptember 16. - 19:33:53 »

ROADSHOOOOOW :dance van at Akadémia utcán de egyenlőre nem tökéletes :tuz: .
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2005. szeptember 16. - 22:17:14 »

Quote from: Füredi Sándor
ROADSHOOOOOW :dance van at Akadémia utcán de egyenlőre nem tökéletes :tuz: .

olyan nincs hogy egy roadshow nem tokeletes,maximum hibas:))

udv:Hercules
 :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:  :respect2:
Naplózva
Füredi Sándor
Guest


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2005. szeptember 17. - 16:25:20 »

Igaz,igaz.Egyébként pár napja panaszkodtam vpety-nek hogy csak ketten írunk a Deb rovatba,és lám kérésem teljesült, írtál te is.Ez nagyszerű.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Hol találom ?  |  Topic: Flipperek Debrecenben « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!