Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 27. - 17:28:02

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Transformers « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 4 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 77150 alkalommal)
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #35 Dátum: 2011. szeptember 12. - 20:54:49 »

Szerintem az eladások mind nagyobb részét teszik ki az otthonra vásárolt új gépek, amik soha nem kerülnek játékterembe, kocsmába. Egy ilyen témájú gépnél, amit az amcsik amúgy is imádnak, gondolom bele akarnak tenni valami pluszt, hogy a pénzes rajongók otthonra extrább gépet tudjanak venni mint amivel amúgy minden sarkon játszhatnának.


Ezt én, mint egyszerű játékos, magasról ]ä\Ä]äĐ[ le.  :reklamal:
És akkor is ez lenne a véleményem, ha gyüjteném a gépeket.
Naplózva

YYY
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #36 Dátum: 2011. szeptember 12. - 21:39:37 »

Ahogy látom a grafika megint a szokásos igénytelen pixeles vacak :(

/off. imádtam a LOTR. Szép gép jó játék, remek hangok. Amiért mennie kellett az az hogy annak is pixeles volt mind a side art mind a playfieldje...
Naplózva
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #37 Dátum: 2011. szeptember 12. - 22:49:46 »

Szemét kapitalisták, alap Suzukiba sem raknak követő radart és Bose hangcuccot...:D
Naplózva

fusion malfunction
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #38 Dátum: 2011. szeptember 13. - 06:34:50 »

Ahogy látom a grafika megint a szokásos igénytelen pixeles vacak :(

/off. imádtam a LOTR. Szép gép jó játék, remek hangok. Amiért mennie kellett az az hogy annak is pixeles volt mind a side art mind a playfieldje...

Nem. Ezúttal High quality a plaszikok és a kabinet. Oda van írva. Meg a Pro modellen is. Valószínűleg Gomez alelnoksegenek köszönhetően.
Naplózva

Flipper kisasztal.
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #39 Dátum: 2011. szeptember 13. - 12:34:07 »

Lehet ez csak eprom kérdése lesz nem?

igen, de akkor is szemetsegnek tartom en is hogy a jetektermi verzio "kevesebbet" fog tudni mint a pro meg az le verzio.  azert remelem nem igy lesz.


Először is tisztázzuk, hogy a Pro az a játéktermi modell. Mint ahogy a közhiedelemmel ellentétben a Pro(fi) nem azt jelenti, hogy k***ajó, hanem hogy "pénzért csinálja". Ennek lesz kasszája, érmevizsgálóval. A LE pedig a gyűjtői, limitált változat. Ennél a tipusnál 3 LE változat is lesz. A Standard, az kb. olyan mint mondjuk a TRON LE változata. Kicsit több, kicsit kevesebb is. Kevesebb, mert az ilyen nem helyezhető ki, nincs kasszája, free play only minden LE modell. A másik két változat gyakorlatilag csak 1-1 specializált dizájnt ad. Attól függően, hogy Decepticon vagy Autobot rajongó e a vevő. Összegezném a fontosabb tudnivalókat:

- A rámpák fölötti plasztikok ismét szitázott megoldással készülnek. Gondolom, mert nagyok, szem előtt vannak, és nincs olyan sok szín rajta, hogy ne érné meg. Vagy azis lehet, hogy azért, mert részben átlátszóak. Most hogy gondolkozok ezen, határozottan úgy rémlik, mintha a Stern-eken nem nagyon lenne ilyen részben átlátszó plasztik. Lehet, hogy a nyomtatós-raszteres technológia ezt nem engedi. De lehet tévedek...

- A kabinet és egyéb artwork high quality nyomat lesz. Ez kb. annyit jelenthet, hogy nem lesznek körömnyi raszterek. Amit egyébként ma már nem is indokolhat semmi. Ez igénytelenség volt a gyártó részéről, meglátásom szerint Gomez alelnöki döntéseinek (és az Jersey Jack Pinball által a Stern-re gyakorolt piaci nyomásnak) köszönhető, hogy a költséghatékonyság nem lesz egyenes arányban az igénytelenséggel a jövőben. Itt jegyezném meg, hogy a PF layout erősen hajaz a WPC 95 B/W gépek felépítésére. Ez jó jel. Mondtam én hogy kell az a Jersey Jack a picra...

- A Pro modell sem lesz gagyi. Gyakorlatilag 1 transformer (Ironhide) és az Ő mini PF-e az egyetlen komoly eltérés. Van persze + figura, de az passzív (“Starscream Strike” action figure), meg vannak még apróbb mozgó-vonzó érdekességek (pl.: mindkét loop-on van golyó megállító, nem csak az egyiken, egyébként ez tipikus Gomez pályaelem, vagy a rámpák meglövésénél forgó kocka, vagy a shaker motor), de összességében nem lesz gyalázatos a Pro sem. Tökéletes lesz kocsmába. Ott nem kellenek ólomkatonák a gépbe, és vannak olyanok, akiknek első dolga lesz a Hasbro féle aksön figurákkal telegyalázni a gépüket.

- Tematikus LE modellek és az első pár Standard modell is alá lesz írva a lakkozás előtt a PF-en, Gomez által. Minden LE modell kap certifikátot.

Szerintem igaz erre is ahogy a Tron-ra is, hogy a Stern végre összeszedte magát. A JJP alapítója pont azt nyilatkozta azért van piaci rés, mert a Stern nem a piacra gyárt, hanem egyedül a költség minimaliuzálást szem előtt tartva rombolja a saját piacát. Nem a fogyasztóknak termel, hanem csak az életben maradásért. Úgy látom jött Gomez, szólt az Öregnek, hogy sajnos ez a kritika kurvára igaz, van itt lóvé, csináljuk rendesen. És tervezett egy flippert, a Tron-nál is boritékoltam, ennél is megteszem (sőt ennél mérget is vennék rá), hogy komoly siker lesz, évtizedek múlva is sikeres flipper lesz ez. Meglássátok jó idők jönnek az iparban...

Amit én hibának látok továbbra is a Stern startégiájában az LE modellek dömpinge. A TAF Gold azért érdekes, mert volt egyszer egy Limited flipper. Sok lesz már hogy minden modellből van certifikátos. Szerintem a Home-Pro elgondolás sokkal jobb volna, ahogy az Ironman is kijött. Legyen otthonra való és legyen kocsmába való változat. Kicsit jobban számolhatnának az üzemből kikerült, gyűjtők által felvásárolt piaccal. Ne érezhesse senki (még ha nem is pontosan ez a helyzet), hogy a gagyibbat szerezte meg...

--
S
« Utoljára szerkesztve: 2011. szeptember 13. - 12:39:16 írta Sanch » Naplózva

Flipper kisasztal.
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #40 Dátum: 2011. szeptember 13. - 20:03:16 »

Egyet értek Sanchel végülis. És szerintem is k***ajó lesz a pro modell is, de a golyót basztató feature-k kihagyását nem tudom megbocsájtani. Lehet hogy egy 12éves gyerek -(nemrég láttam, hogy flippert még sosem látó kb 12 éves gyerekek mekkora hatalams élvezettel nyomták a multiballokat, tetszett nekik a mágnes, meg minden érdekes kütyü)- a miniplayfield lenne a kedvence.
Naplózva

YYY
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #41 Dátum: 2011. szeptember 13. - 21:28:31 »


[/quote]


A másik két változat gyakorlatilag csak 1-1 specializált dizájnt ad. Attól függően, hogy Decepticon vagy Autobot rajongó e a vevő.

[/quote]

ez nagy ötlet!  :taps:
Naplózva

fusion malfunction
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #42 Dátum: 2011. szeptember 13. - 22:04:24 »




A másik két változat gyakorlatilag csak 1-1 specializált dizájnt ad. Attól függően, hogy Decepticon vagy Autobot rajongó e a vevő.

[/quote]

ez nagy ötlet!  :taps:
[/quote]

Csak kicsit drága és ritka.
Naplózva

YYY
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #43 Dátum: 2011. szeptember 14. - 06:48:32 »

 :jolvanjol: Sanch!Azt hiszem tisztaztad a felreerteseket.
A Limited es a Stern pedig szerintem se fer ossze tulsagosan.
Naplózva

Pinball is Dead
pintakker
Jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1493


E-mail
« Válasz #44 Dátum: 2011. szeptember 14. - 13:09:25 »

Sanch meg mondá a valót!  :taps:
teljesen egyet értek veled,gyártsanak a gyűjtőknek is gépeket,de nem szabad elfeledkezni a piacról se,főleg ha ezek által a piacot lehet növelni és "újra éleszteni"  :mosoly:
Naplózva

Rokkó, a rumos rabló rácsapott egy ragyogó drágakő rakományra, de rettentő rémesen ráfaragott :D :D
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #45 Dátum: 2011. október 17. - 20:43:50 »

na akkor idemasolom amit  ;D


http://pinballhead.com/first-transformers-pinball-video/

ahogy nezem, egyenlore

GAMES SHIPPED TO NORTH AMERICA OPERATE ON 60 CYCLE ELECTRICITY ONLY. 
THESE GAMES WILL NOT OPERATE IN COUNTRIES WITH 50 CYCLE ELECTRICITY(EUROPE INCLUDING THE UK).

azaz US only.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #46 Dátum: 2011. október 17. - 21:41:28 »

egyenlore azt is tedd hozza  mert ezek a teszt peldanyok amiket csak kiraknak par amcsi jatekterembe
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #47 Dátum: 2011. október 17. - 21:44:29 »

viszont nagyon jo hallan ipeter cullen hangjat a flipperben is ( ugye o volt a rajzfilmsorozatban is, es a filmben is optimus fovezer hangja).
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #48 Dátum: 2011. október 19. - 20:12:28 »

Tetszik az asztal a videó alapján :)
Nagyon tetszik a középső miniorbit+egymáson két fölnyílló ugrató+hidden lane. Nagyon örülök annak (ez a mániám), hogy ebben végre megint olyan locker van, ami tényleg eltárolja a golyókat! (Ha jól láttam, az első golyót nem tárolta el, de ez részlet kérdés). 24 óta nem volt ilyen, több golyót is tárolni képes locker.

 :taps: :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva

YYY
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #49 Dátum: 2011. december 14. - 09:44:03 »

Jó híreket kaptam Hideg Imitől.  Ma megérkezett az országba az első két új Transformers. Sajnos kihelyezni még nem lehet mert tipusengedélyre várnak. Ez általában 2-3 hét.
Az első a Westend Cityben lesz beállítva előretláthatólag január elején.  :banana-mexican:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #50 Dátum: 2011. december 14. - 14:07:08 »

 Ennek örülök,kösz az infót...
Rohadt bürokrácia  :furesz ilyen sokáig tartson egy engedélyeztetés.Ha ki lesz állítva írjátok be plíz.Már várom ezt a vackot....
Naplózva

Pinball is Dead
tibric
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 128



E-mail
« Válasz #51 Dátum: 2011. december 14. - 15:24:32 »

totál  :offtopic:  bocs érte, csak azon gondolkodtam el hogy vajon megéri egy új flippert üzemeltetni? és ha igen vajon mennyi idő alatt hozhatja vissza az árát? :gondol
Egyébként én is kíváncsi vagyok a gépre. Azért a westendben szép a sor.
Naplózva
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #52 Dátum: 2011. december 14. - 23:08:38 »

totál  :offtopic:  bocs érte, csak azon gondolkodtam el hogy vajon megéri egy új flippert üzemeltetni?
Mostanában nem biztos ,onnan gondolom hogy a Big Buck Hunterből az IronManból bejött jópár darab de már az Avatarból  kevesebb.Még kevesebb Rolling Stones vagy Tron van kirakva pedig egyre jobb gépek ezek.
Egy kicsit leült itt hazánkban a dolog.A Westendben gyönyörű sor van de sokan ott se játszanak,mint általában sehol.Vagy csak rossz helyekre járok ki tudja.
Naplózva

Pinball is Dead
S.G.
Tiszteletbeli Tag
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 577



WWW E-mail
« Válasz #53 Dátum: 2011. december 15. - 09:25:40 »

A Lurdyba nagyon nyomták a gépeket a poker terembe,nem is értem miért nem oda próbáltal a Bürüsök valami flipperklub félét kialakítani...A biliárd teremre gondolok,átvitték a gépeket aztán csődbe ment az egész flipper üzemeltetés a bérlő részéről...ez van talán mostanság máshogy lesz, h a nyerőkre az adót felemelték :gondol Személy szerint szerintem nagyon "HIDEG"a hely ahol a flipperek vannak a Westendbe,sötét van és elég érdekes arcok tengenek a terembe!
Naplózva

Solymosi Gábor alias S.G.
Billiard and Pinball forever:-)))))
AlterEgo
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 123


WWW E-mail
« Válasz #54 Dátum: 2011. december 15. - 12:57:17 »

A legnagyobb baj, hogy általában szarul vannak beállítva a gépek, nincsenek szervizelve. Egyiknek sincs látszólag "gazdája". ;)
Naplózva

fusion malfunction
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #55 Dátum: 2011. december 15. - 14:31:59 »

totál  :offtopic:  bocs érte, csak azon gondolkodtam el hogy vajon megéri egy új flippert üzemeltetni?
Mostanában nem biztos ,onnan gondolom hogy a Big Buck Hunterből az IronManból bejött jópár darab de már az Avatarból  kevesebb.Még kevesebb Rolling Stones vagy Tron van kirakva pedig egyre jobb gépek ezek.
Egy kicsit leült itt hazánkban a dolog.A Westendben gyönyörű sor van de sokan ott se játszanak,mint általában sehol.Vagy csak rossz helyekre járok ki tudja.


na vajon miert nem ramp? soroljam? ironman: multiballnal ha egynel tobbn golyo esik ra a bal karra, akkora kar nem tart leesik. avatar ugy ahogy jo kiveve a fele vilagitast, meg a ge.... erzekeny  tiltot. csi az ugy ahogy van eronleti problemakkal kuszkodik (mar miota) spiderman ugyanugy nem adja a rampat.  indy szinten a balkar kuka. big buck arrol nem nyilatkozok mert nem jatszom vele. tron az meg egyenlore tokeletes. ja es g...re lejtenek valamelyik iranyba.  nos ezek tukreben csodalkozol ha ott allnak es nem jatszik szinte senki rajta?

ja es a japan historia letezik!!!!!

Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #56 Dátum: 2011. december 15. - 17:52:15 »

Bár nem ennyire naprakészen de tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal a Westend esetében.Nem szervizelik a gépeket ezért egyre kevesebben játszanak rajta kevesebb pénz megy bele ezért ahelyett hogy megcsinálnák olyan ívben sz.rnak rá hogy olyat nem tudsz rajzolni.
Ráadásul most új játékadóval annyira megsz.patták őket hogy fel se tűnik ha az Ironman ejti a kart.Addig se volt érdekes mikor néz meg ilyesmit egy szerelő manapság?
Ilyen hibákat mikor vesz észre mondjuk egy apa aki betéved a fiával és ütöget egyet?Élvezik hogy csillog villog és eljátszogatnak rajta.Ugyanígy a kissrácok akik játszanak egyet iskola után.Pedig a fő bevételi forrást a kezdő játékosok jelentik nem pedig a haladók vagy profik.
Naplózva

Pinball is Dead
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #57 Dátum: 2011. december 15. - 18:21:31 »



Mért nem ezt kapjuk, mi halandók? :(  :tuz
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #58 Dátum: 2011. december 15. - 18:23:30 »

Bal rámpa teteje. (Addams family vault forgó bigyóhoz hasonló.
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #59 Dátum: 2011. december 15. - 18:25:51 »

Miniplayfield: Döntögethető a játékos által.
Naplózva

YYY
Valentine
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 576


WWW E-mail
« Válasz #60 Dátum: 2011. december 15. - 19:23:40 »

http://www.youtube.com/watch?v=3V9ln2RI-ps&feature=related
Naplózva

YYY
attila1026
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 86


E-mail
« Válasz #61 Dátum: 2011. december 16. - 08:44:03 »

Atya ég mennyire gagyi minőségűek ezek a figurák  :reklamal: olyan szinten teszik műanyag szarrá az egész gépet hogy csak na pedig a gyűrűk ura flipper figurái igencsak jól sikerültek... lehet bármilyen jó a játék ilyen megjelenéssel  :banana-gun:  :banana-gun:
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #62 Dátum: 2011. december 16. - 13:13:32 »

A LOTR-is tiszta "müanyag katonás".De itt is látszik,hogy a célközönséget ez cseppet sem érdekli. Csak mi mazsolázzuk ki ennyire a gépeket. Aki sör mellett játszik egy két játékot konkrétan lesz@rja a müanyag desing-t.
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #63 Dátum: 2011. december 16. - 13:49:42 »

Atya ég mennyire gagyi minőségűek ezek a figurák

Miert? En nem latok semmi gagyisagot rajtuk.......voltal mostanaban egy jatekboltban?
Amugy milyen figurat tennel bele?


A LOTR-is tiszta "müanyag katonás"...... Csak mi mazsolázzuk ki ennyire a gépeket.

Miert müanyag katonas? Tudod milyen "katonak" vannak benne? Tudod mennyibe kerülnek?
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #64 Dátum: 2011. december 16. - 19:58:27 »

Igen Ernö Itt MAGYARORSZÁGON is lehet látni ilyen figurákat.Láttam és fogtam LOTR figura készletet. 1 smeagol-t spec kaptam is.hát szerintem jópár lepotyoghat a szallagról percenként.

Abban viszont igazat adok,hogy drágán mérik. 

« Utoljára szerkesztve: 2011. december 16. - 20:08:51 írta Senor » Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #65 Dátum: 2011. december 16. - 20:15:55 »

Bökj be nekem legyszi egy linket ahol ugyanezeket a figurakat lehet kapni Magyon.
Sok LOTR LE tulajdonos örülne neki.

Ernö.....aki tudja egesz pontosan, hogy milyen figurakat raktak be a LOTR-ba. Es azt is tudja hogy nem gagyik, mint ahogy azt egyesek itt hiszik
Naplózva
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #66 Dátum: 2011. december 16. - 20:31:48 »

Hivatalos Magyarországi forgalmazó nincsen.Ismerősöm is ebay-en vette.Én láttam ..és amit a szememmel láttam azért annak hiszek.
Ha jobbak lesznek ezek akkor változik a véleményem.Ezeket a figurákat milliós gépekbe teszik(nem egy jétékboltba kerülnek) tehát ebben is fejlődést szeretnék látni.
Naplózva
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #67 Dátum: 2011. december 16. - 21:07:00 »

Bökj be nekem legyszi egy linket ahol ugyanezeket a figurakat lehet kapni Magyon.
Sok LOTR LE tulajdonos örülne neki.

Ernö.....aki tudja egesz pontosan, hogy milyen figurakat raktak be a LOTR-ba. Es azt is tudja hogy nem gagyik, mint ahogy azt egyesek itt hiszik

Az MB-t leszámítva semmi ilyen felesleges, passzív kacat nem kellet egy B/W flipperbe. De meg az MBben sem passzívak ezek, szóval sztorno (kivéve Dr Frankenstein és Igor, de azok is a Flipper alkatreszeibe kapaszkodnak, direkt oda lettek tervezve). Bemegyek egy játékboltba és sok tucat kézzel festet vagy ócska műanyag kacatot tudok venni bármilyen temetikaban, szinte bármelyik flipperbe. A Transformersben legalább van aktív bábu is, nem csak dísznek való.
Naplózva

Flipper kisasztal.
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #68 Dátum: 2011. december 17. - 11:41:55 »

Bökj be nekem legyszi egy linket ahol ugyanezeket a figurakat lehet kapni Magyon.
Sok LOTR LE tulajdonos örülne neki.

Ernö.....aki tudja egesz pontosan, hogy milyen figurakat raktak be a LOTR-ba. Es azt is tudja hogy nem gagyik, mint ahogy azt egyesek itt hiszik

erno hidd el lehet kapni oket :) es azert en is azt mondom hogy lattunk mar ennel szebben kidolgozott figurakat is.
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
hokuszpk
Adminisztrátor
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1537


the big hóhányó


E-mail
« Válasz #69 Dátum: 2011. december 17. - 11:44:09 »

dobj egy linket a boltra, es akkor biztos elhiszi.
Naplózva

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!
Oldalak: 1 [2] 3 4 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  2000 után gyártott flipperek  |  Topic: Transformers « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!