Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. április 25. - 01:50:33

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51497 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: A Stern uzletpolitikaja « előző következő »
Oldalak: 1 2 3 [4] Le Nyomtatás
Szerző Téma: A Stern uzletpolitikaja  (Megtekintve 109947 alkalommal)
hokuszpk
Guest


E-mail
« Válasz #105 Dátum: 2011. március 30. - 00:32:38 »

Tudod mit?

Én nem kívánok elvakult hitvitákkal, megrögzött alaptalan meggyődésekkel szemben érvelni, mert annak semmi értelme - tehát én ebből a témából teljesen kiszállok, azaz a továbbiakban a témát olvasni sem fogom.

Ennek figyelembevételével kérnék mindenkit, hogy a hozzászólásaimra NE reagáljon úgy, hogy arra választ is vár TŐLEM, mert nem fog kapni és ez nem udvariatlanság.

Ne hari, de ennél van nekem jobb dolgom is.

ahh. elkestem  :gondol :-[ :-\ :'(
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #106 Dátum: 2011. március 30. - 00:41:04 »

Tudod mit?

Én nem kívánok elvakult hitvitákkal, megrögzött alaptalan meggyődésekkel szemben érvelni, mert annak semmi értelme - tehát én ebből a témából teljesen kiszállok, azaz a továbbiakban a témát olvasni sem fogom.

Ennek figyelembevételével kérnék mindenkit, hogy a hozzászólásaimra NE reagáljon úgy, hogy arra választ is vár TŐLEM, mert nem fog kapni és ez nem udvariatlanság.

Ne hari, de ennél van nekem jobb dolgom is.

Rendben.

Azért egy utolsó válasz még remélem elér hozzád... Nem bántani akar itt senki téged. A tényekkel szemben az elméleti érveid azonban nem állnak meg. Üzemeltetők, régi gyűjtők, sok éves tapasztalatok cáfolnak meg tételesen.

Nem hit kérdés. Látom, érzem a korlátokat. Van amiben igazad van. De sok mindenben nincsen.
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2112



WWW E-mail
« Válasz #107 Dátum: 2011. március 30. - 09:01:52 »

AT az előbbi "hosszú" okfejtésed nagyon tetszett a sportbesorolásról  és a 95%-val egyet is értek, DE a CSOCSÓHOZ NEM KELL VIGYÉL SEMMIT MAGADDAL.

Jobbat mondok NEM VIHETSZ SEMMIT MAGADDAL és MÉGIS SPORT.


...a boxgép meg aztán végképp nem a BOX SPORT szabályai szerint működik....
« Utoljára szerkesztve: 2011. március 30. - 10:11:06 írta izs-49 » Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
potty
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 134



E-mail
« Válasz #108 Dátum: 2011. március 30. - 09:28:22 »

De ez egy okozat és írtózatos munka, a pénzről már nem is beszélve.

Nekem eddig nem az tűnt fel, hogy az egyesület írtózna a flipperekbe fektetett munkától..
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #109 Dátum: 2011. március 30. - 09:46:14 »

De ez egy okozat és írtózatos munka, a pénzről már nem is beszélve.

Nekem eddig nem az tűnt fel, hogy az egyesület írtózna a flipperekbe fektetett munkától..


 :jolvanjol: :jolvanjol: :jolvanjol:
Naplózva
Sanch
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 319


E-mail
« Válasz #110 Dátum: 2011. március 30. - 10:07:12 »

Tudod mit?

Én nem kívánok elvakult hitvitákkal, megrögzött alaptalan meggyődésekkel szemben érvelni, mert annak semmi értelme - tehát én ebből a témából teljesen kiszállok, azaz a továbbiakban a témát olvasni sem fogom.

Ennek figyelembevételével kérnék mindenkit, hogy a hozzászólásaimra NE reagáljon úgy, hogy arra választ is vár TŐLEM, mert nem fog kapni és ez nem udvariatlanság.

Ne hari, de ennél van nekem jobb dolgom is.

Ne sértődj már meg :)! Nekem tetszik a szenvedélyed és láthatod, hogy a vita partnereid is javarészt egyet tudnak érteni veled. Ne vedd már személyes támadásnak, hogy ellenérvelünk. Nem értünk mindenben egyet, szerintem ez így tökéletes. Gyűlölöm a bólogató jánosokat és imádok vitázni. Régen elküldtek a f@szba, ha kötekedtem. Ma már lehet értelmesen érvelni. Ebből is látszik, hogy milyen jól fejlődik ez a közösség.

--
S
Naplózva

Flipper kisasztal.
feherzs
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 510



E-mail
« Válasz #111 Dátum: 2011. március 30. - 15:18:02 »

AT! Írj még! NNNA! Vazzeg! Én sem írok akkor!!! DONTGÖRCS! Itta itt mindenki amit írtál! Volt persze aki kibukta de nem az egészet! :mrgreen:
Naplózva

"De mindig azt mondtam, hogy a flipper vissza fog térni."
/Steve Kordek/
Oldalak: 1 2 3 [4] Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  Általános  |  Kötetlen beszélgetés  |  Topic: A Stern uzletpolitikaja « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!